kartery 80ccm, klikovka

Individuální inzerce, nabídka.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Pilous
Příspěvky: 6
Registrován: pon 13. lis 2017 18:32:57

kartery 80ccm, klikovka

Příspěvek od Pilous »

Prodám kartery 80 ccm, klikovou hřídel a další díly - vše použité, na FIRE HORSE, za cca 50% ceníkové ceny. Při větším odběru další sleva a poštovné zdarma. :) Pilous.
Naposledy upravil 2 dne Pilous; celkem upraveno 0x.


RBMK
Příspěvky: 90
Registrován: pon 11. zář 2017 13:49:40
Kontaktovat uživatele:

Re: kartery 80ccm, klikovka

Příspěvek od RBMK »

Co by stál celý spodek motoru - bez válce a hlavy. klika, kartery, pístní čep, primární převod, spojková tyč se vším příslušenstvím a pákou, spojka, kolečko sekundárního převodu, magnet zápalka s klínkem a cívkou, šrouby na sešroubování dohromady.

Vytáhnul jsem ze šrotu vrak čínského asi 50ccm čtyřtaktu (monkey) s prorvaným karterem a chtěl bych udělat divokou přestavbu čínského motoru s čtyřtaktní hlavou a válcem, aby to furt vypadalo jako motor na kolo ale mělo výhody čtyřtaktu. Rozvody už si nějak vykoumám, materiál na to mám. je to možná blbost ale zatím mě to stálo jen cenu šrotu a baví mě něco koumat.


Pilous
Příspěvky: 6
Registrován: pon 13. lis 2017 18:32:57

Re: kartery 80ccm, klikovka

Příspěvek od Pilous »

Jak jsem již uvedl, za cca 50% ceny nových dílů. Například: Kartery 80ccm - 290,-+290,-, kliková hřídel - 490,-, hřídel spojky kompletní - 310,-, hlava 80 ccm - 140,-, ostatní díly ve stejných procentických relacích.
Při větším odběru poštovné zdarma. Pilous


RBMK
Příspěvky: 90
Registrován: pon 11. zář 2017 13:49:40
Kontaktovat uživatele:

Re: kartery 80ccm, klikovka

Příspěvek od RBMK »

Potřebuju na skyhawk GT5A-SR 70ccm píst s kroužkama, pístní čep, ložisko čep-ojnice, segrovky nebo drátovky na čep. Dále 2x těsnění pod hlavu a 2x štítek 50ccm 1kW, pokud je. Co to bude stát i s poštou a jak probíhá platba?
Co by stál válec, kdybych ho chtěl hodit k tomu?


Pilous
Příspěvky: 6
Registrován: pon 13. lis 2017 18:32:57

Re: kartery 80ccm, klikovka

Příspěvek od Pilous »

Prodávám díly na FIRE HORSE, nikoliv na SKY HAWK. Ceny jsou cca 50% a méně oproti cenám na internetu. Bližší info telefonicky. Při větším odběru další sleva a poštovné zdarma. :) Pilous


Odpovědět