Elektrický startér

Elektroporadna

Moderátor: j-z

Odpovědět
hrabex
Příspěvky: 15
Registrován: ned 28. úno 2016 0:24:02

Re: Elektrický startér

Příspěvek od hrabex »



Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Elektrický startér

Příspěvek od Tor158 »

No zajimavé je,z jakého akumulátoru bude brát ty desítky ampér na nahození motoru.
To už výrobce radši neudává.Jestli neni myšleno ,že do toho strčíte nebo to nahodíte
lankem.Tor.


hrabex
Příspěvky: 15
Registrován: ned 28. úno 2016 0:24:02

Re: Elektrický startér

Příspěvek od hrabex »

je to v jednom bloku - motor i se startérem. S krátkodobým výkonem přes 100 /?/ Watů u motoru nebude problém. Nepotřebuje extra chlazení, stačí tedy malý. Aku - těžko říct jestli lithiovky, či co. Na krátkodobé vysoké proudy jsou myslim dobré Ni-Cd.


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Elektrický startér

Příspěvek od Tor158 »

Vypadá to pěkně.Ta bedna vzadu je asi aku.Těžko odhadnout jaký.No za ty prachy.
Kdo by si to asi koupil.Každopádně zajimavé.


koblizek
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 10. črc 2014 14:16:17

Re: Elektrický startér

Příspěvek od koblizek »

Pokud si technicky nevíte rady s tím el. startérem tak Čínský soudruh to už vyřešil :-)

http://www.alibaba.com/product-detail/g ... 0.0.yksvwP

Jaká bude kvalita toho motoru si živě dokážu představit + další "kurvítka" navíc.


Don.Morcak
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 04. srp 2016 2:19:54

Re: Elektrický startér

Příspěvek od Don.Morcak »

Kvalita je stejná. Bez repase nového motoru tedy žádná. Američaní to používají a je to v pohodě. Asi tak jako celý motor. Jenom v čechách to nikdo neprodává.


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Elektrický startér

Příspěvek od Tor158 »

Don.Morcak píše:Kvalita je stejná. Bez repase nového motoru tedy žádná. Američaní to používají a je to v pohodě. Asi tak jako celý motor. Jenom v čechách to nikdo neprodává.
Elektrický starter je pitomost hlavně ohledně váhy.Ten kdo jezdí tak to ví.Ti tvoji kamarádi
v Bumerice-no to je sešlost- na Gasbike.Jedna debilita na druhou.Stačí si to přečíst.Všechno koupí
a nic nevymyslí.Prostě konzum.Hlásíš se k nim tak to taky vypadá.Měl by ses nad tím zamyslet a
něco podniknout.Třeba jízdu do Bumeriky-za kamarádama.!!!! 8-) Jedeš už??nebo jseš zatím
pouze Spamový Teoretik. :lol:


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Elektrický startér

Příspěvek od Tor158 »

Don.Morcak píše:Kvalita je stejná. Bez repase nového motoru tedy žádná. Američaní to používají a je to v pohodě. Asi tak jako celý motor. Jenom v čechách to nikdo neprodává.
Ty jsi opravdu asi narušený .Ani nevíš jak to bylo obtížné ten motor sehnat.Víš kolik stál v roce 2005
400 dolaru s dovozem,clem a DPH.Bez náhradních dílů.A šli jsme do toho.!!!
Než byly Dárky tak se něco v CZ objevilo.Cena kolem 7500-8000Kč bez dílů.Máte to dnes za babku!
Madhu a Dárky nás potom zachránili.Byl tady ještě Bird.Něco se dalo u něj sehnat.
Ti co přišli po nás ,těm to už Madhu naservíroval.Takže máte všechno.Že neni starter je úsměvné.
Pár lidí by si ho koupilo a zjistilo by že je na nic.Madhu by se zbláznil z reklamací ;)No a to chceš radit.
Nevíš o tom vůbec nic!! 8-)


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrický startér

Příspěvek od bo-to »

Tor158 píše:
Don.Morcak píše:Kvalita je stejná. Bez repase nového motoru tedy žádná. Američaní to používají a je to v pohodě. Asi tak jako celý motor. Jenom v čechách to nikdo neprodává.
Ty jsi opravdu asi narušený .Ani nevíš jak to bylo obtížné ten motor sehnat.Víš kolik stál v roce 2005
400 dolaru s dovozem,clem a DPH.Bez náhradních dílů.A šli jsme do toho.!!!
Než byly Dárky tak se něco v CZ objevilo.Cena kolem 7500-8000Kč bez dílů.Máte to dnes za babku!
Madhu a Dárky nás potom zachránili.Byl tady ještě Bird.Něco se dalo u něj sehnat.
Ti co přišli po nás ,těm to už Madhu naservíroval.Takže máte všechno.Že neni starter je úsměvné.
Pár lidí by si ho koupilo a zjistilo by že je na nic.Madhu by se zbláznil z reklamací ;)No a to chceš radit.
Nevíš o tom vůbec nic!! 8-)

.........konečně rozumné slovo !!!!! já nevím proč se pořád dohadujete pošlete své zážitky z cest !!! a pak se můžeme bavit o motokolech ......starter na motokolo je opravdu kokotina čím vice sraček na to navalite tim je to na hovno ........tak vzůru na cesty a pochlubte se frajeři .......díky e-dárkum mužem aspoň fungovat a bavit se .........fandím MADHU A E-DARKAM ........BO-TO ......


pavelt74
Příspěvky: 58
Registrován: sob 25. dub 2015 0:11:17

Re: Elektrický startér

Příspěvek od pavelt74 »

Ahoj,u toho kola výše na obrázku byl starter řešen,ještě za pomocí dekomresoru,proto to starter v pohodě utáhl a když se startovalo ručně,tak se motor nastartoval nosem.Baterie byla NiCd 12V kapacita 1600mAh. Docela to bylo pohodlné,z dlouhého kopce jsem motor chípl a pak nastartoval.Dokonce to mělo i nabíjení z magneta.


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrický startér

Příspěvek od bo-to »

Já to řeknu krátce ............ běžte to prdele .....jak chceš mít dokonaly stroj udělej si řidičák kup si skutr a neotravuj lidi co mají radost z toho že jím čičmon jede !!!!!!!!!!!!

ja sem na tom čičmonu najel dost a mam základ .............kdo mne trumfne přišti rok v km ???????????


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Elektrický startér

Příspěvek od j-z »

bo-to píše:Já to řeknu krátce ............ běžte to prdele .....jak chceš mít dokonaly stroj udělej si řidičák kup si skutr a neotravuj lidi co mají radost z toho že jím čičmon jede !!!!!!!!!!!!

ja sem na tom čičmonu najel dost a mam základ .............kdo mne trumfne přišti rok v km ???????????
Tě nepoznávám. Tedy ten zbytečně jadrný slovník. Podzimní deprese?


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrický startér

Příspěvek od bo-to »

j-z píše:
bo-to píše:Já to řeknu krátce ............ běžte to prdele .....jak chceš mít dokonaly stroj udělej si řidičák kup si skutr a neotravuj lidi co mají radost z toho že jím čičmon jede !!!!!!!!!!!!

ja sem na tom čičmonu najel dost a mam základ .............kdo mne trumfne přišti rok v km ???????????
Tě nepoznávám. Tedy ten zbytečně jadrný slovník. Podzimní deprese?


,,,,,,,TROCHU MI TO UJELO !!!,,,,,,,,,,


Honza
Příspěvky: 116
Registrován: sob 15. říj 2016 20:15:53

Re: Elektrický startér

Příspěvek od Honza »

http://www.alibaba.com/product-detail/U ... 41760.html

pokud jsi ochoten jich koupit aspoň 15 ks ;)


koblizek
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 10. črc 2014 14:16:17

Re: Elektrický startér

Příspěvek od koblizek »

Já tu ten odkaz dal spíše jako zajímavost pro ty kteří o el. startéru uvažovali. Když pominu váhu toho vehiklu , kdovíjakou spolehlivost , problémy z dovozem a to nejdůležitější absenci náhradních dílů ( moc jsem nehledal ) tak bych to asi nikomu nedoporučil . Dobře seřízený motor chytá parádně jak rozšlapáním tak případně ručním start. Viděl jsem už i motor jednoduše upravený na startování aku. vrtačkou . Jestli by to dokázalo nahodit 80tku to opravdu netuším , aku vrtačku mám , ale zkoušet to nebudu připadá mi to stejně zbytečné jako ten motor z alibaby . Třeba ho někdo začne někdo dovážet a dovíme se o tom zázraku trochu více. :-)


Naposledy oživil Anonymous v pon 12. pro 2016 2:28:20


Odpovědět