Tak sem dneska do jezdil.

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
simekk1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07. dub 2017 18:45:05

Tak sem dneska do jezdil.

Příspěvek od simekk1 »

Zdravím vás přátelé od motokol.
Dneska se mi stala nepříjemná věc.
Moje motokolo se mi tzv. vysralo. Ještě odpoledne jsem si liboval, jak mi to hezky sviští no a večer když sem jel domů tak z ničeho nic to chciplo když sem dobrzdoval před kruhacem. tak sem doslapal na bezpečné místo a zkusil to natočit. Normálně to bylo ale když sem přidal a pro šlápl to abych tomu ulehčit ozval se hroznej rachot. tak sem to rychle chcipnul a do šlapal ke kámoš oči a poprosil ho jestli si to u něj můžu nechat. Tak zítra po práci jdu servisovat. Mám podezření že to bude ta zavlacka (poj. kroužek) z pistniho čepu.
Nedávno jsem tady o tom něco četl ale furt sem to odkládat a možná na to teď doplatil. zítra budu chytřejší. Pokusím se to i nafotit. Doufám že půjde dát do kupy. je to můj každodenní dopravní prostředek. nedám na něj dopustit. jezdím za každého počasí. tak zejtra do prace vyzkouším žluté tyče (MHD). :lol:


Gazelle free
Příspěvky: 51
Registrován: úte 31. led 2017 21:29:38

Re: Tak sem dneska do jezdil.

Příspěvek od Gazelle free »

ahoj tak dej info....hlavne kolik mas najeto....


simekk1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07. dub 2017 18:45:05

Re: Tak sem dneska do jezdil.

Příspěvek od simekk1 »

ObrázekČau čau!!! Všechny vás zdravím. Tak ve finále to byla jen pružina na odstredive spojce. Jedna praskla a lítala tam a rachotila. tak jsem si oddechnul.


simekk1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07. dub 2017 18:45:05

Re: Tak sem dneska do jezdil.

Příspěvek od simekk1 »

na je to mám okolo 1500km a je to už druhá spojka.


simekk1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07. dub 2017 18:45:05

Re: Tak sem dneska do jezdil.

Příspěvek od simekk1 »

Čau čau!!! Všechny vás zdravím. Tak ve finále to byla jen pružina na odstredive spojce. Jedna praskla a lítala tam a rachotila. tak jsem si oddechnul. :idea:
Přílohy
spojka-640x480.jpg
spojka-640x480.jpg (94.14 KiB) Zobrazeno 2241 x


Odpovědět