jede ale netáhne

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Jindra122228

jede ale netáhne

Příspěvek od Jindra122228 »

zdravím motokolo mi jede ,ale netáhne nevím co s tím už ...:/


host

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od host »

Skúste popísať ten problém konkrétnejšie a aké opatrenia ste učinil. Kontroloval ste tesnosť motora? Može to byť prefukovaním a nejakou netesnosťou - výmena tesnení + gufer. prípadne sa dá otestovať kompresia motora.


Jindra122228

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od Jindra122228 »

Motor chytne drží volnoběh ...pak se rozjedu z kopce a jede tak 10 km/h a nemá žádný tah píst a válec jak nový ....:/ těsnost motoru netuším u spojky sucho u magneta trocha benzínu,ale chci mít už jistotu že to je guferem nebo těsněním mezi bloky motoru...


host

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od host »

No u magneta by určite nemal byt benzín, to smrdí netesnosťou gufera. Nikto na svete ti ale nezaručí čím to presne je, kým sa neurobí skúška kompresie a pokiaľ to niekde fučí, tak sa to zistí jedine postupnou výmenou tesnení. úprimne povedané, kúpil by som všetky tesnenia na e-darky.cz pod hlavu motora, valec, karter a 2guferá, to nieje až taká strašná darda a preventívne sa to aj odporúča.


milionpusek

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od milionpusek »

Zdravím potřebuji vyměnit gufera ze strany spojky už mám hotovo ale nejde mi stáhnout magneto matku jsem povolil,samotné magneto mi nejde dík


Milion chlívek

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od Milion chlívek »

milionpusek píše: sob 18. dub 2020 13:06:55 Zdravím potřebuji vyměnit gufera ze strany spojky už mám hotovo ale nejde mi stáhnout magneto matku jsem povolil,samotné magneto mi nejde dík
Drží jenom na hřídeli a perku.Malým stahováčkem.Třeba z plechu.


jirka
Příspěvky: 82
Registrován: úte 22. črc 2014 8:38:06

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od jirka »

Pokud občas jede pak stridave straci vykon je v haji gufero u zapalovani.Proto je tam mastnota me se gufero nalepilo na magneto zprvu si toho nevsimnes .To gufero je asi 5mm tak ma tendenci se prilepit na magneto.Udelal sem tam kryci plech aby zustalo tam kde ma bejt.


milionpusek

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od milionpusek »

Milion chlívek píše: sob 18. dub 2020 22:38:56
milionpusek píše: sob 18. dub 2020 13:06:55 Zdravím potřebuji vyměnit gufera ze strany spojky už mám hotovo ale nejde mi stáhnout magneto matku jsem povolil,samotné magneto mi nejde dík
Drží jenom na hřídeli a perku.Malým stahováčkem.Třeba z plechu.
tak že nešroubovat jen stáhnout


Milion chlívek

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od Milion chlívek »

milionpusek píše: ned 19. dub 2020 11:28:49
Milion chlívek píše: sob 18. dub 2020 22:38:56
milionpusek píše: sob 18. dub 2020 13:06:55 Zdravím potřebuji vyměnit gufera ze strany spojky už mám hotovo ale nejde mi stáhnout magneto matku jsem povolil,samotné magneto mi nejde dík
Drží jenom na hřídeli a perku.Malým stahováčkem.Třeba z plechu.
tak že nešroubovat jen stáhnout
Jenom stahnout.Nenamazali to.


milionpusek

Re: jede ale netáhne

Příspěvek od milionpusek »

prosím jak stáhnout magneto nějaké foto na stahovák. Nemám dílnu vše dělám na koleni


Odpovědět