Jakou značku motoru vybrat?

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou značku motoru vybrat?

Příspěvek od Madhu »

Radek Hofer píše: sob 15. dub 2017 8:45:09
Brumla píše: pát 03. bře 2017 9:20:17 Croco koloběžka je šmejd všichni co jí majů si na ní stěžuji. Osobně mám 80ccm Fire Horse od e-darku protože mají např místo těch M6 svorníků co se ti u Sunwaye hned ohnou nebo ulomí masivní M8 a další výhody. Co se dílů týká si asi děláte srandu, podívejte se na www.e-darky,eu. Nejen že perfektní přehled v dílech s fotkama a kótama rozměrů, ale spousta tuning dílů jako nerezové rozety boost bottle kity, řetězy ČZ, stojánky, motorit těsnění z ČR atd. Motory Sky Hawk nejsu o malinko, ale o hodně lepší motory. A sunway ani neexistuje, jen nakoupi nějaký motory ktery jsou nejlevnější a dají tomu jménu sunway. Přitom sunway je jen obchodník se vším na ATV a nic nevyrábí. Jen balí do krabic.Honda a třecí váleček NO COMMENT. To si koupím raději mopeda Betku, ta má taky Honda motor a vyjde ve finále levněji bez likvidace zadního pláště a driftu za mokra :)

To jsou ale nesmysly. Sunway je zcela regulérní firma, která si nechává motorové kity vyrábět fabrikou, která se specializuje a vyrábí pouze motory na kola. Motor Fire Horse je předpokládám ten samý případ, a nedivil bych se kdyby je vyráběla ta samá fabrika! Na Sky Hawky slyším poslední dobou jen samou kritiku, možná jen špatná várka ?

Hofer Radek
Dovozce motorových kitů SUNWAY
Sunway has over five years of experience in producing and exporting accessories and parts for ATV, UTV, dirt bikes, scooters, go cars and many more. We have a production capacity of 50,000 units per month, which are exported to Europe, the US and Australia.
Our main products include accessories such as cargo boxes, bags, covers, winches, jacks and rider protectors (boots, knee protectors, chest protectors, gloves, goggles and more); parts such as complete engines (50cc to 500cc), engine parts (like cylinders, starters, gaskets, pistons and more), tires, tubes and rims; stickers, kinds of electrics such as CDI, ignition coils, switch keys, handle bars and grips.
We offer quality products that consistently meet and exceed customers' expectations, timely deliveries, competitive prices and outstanding after-sales services. Contact us today.

________________

Motory FIRE HORSE opravdu ta samá fabrika nevyrábí jsou to jiné motory. Např. naše 80ccm mají 8mm svorníky pro uchycení motoru do rámu, jiné rozteče svorníků, atd.
Sunway totiž jednak opravdu nic nevyrábí a v Číně je nazývají "baliči do krabic" jednoduše jak napsáno jest China Exporter.
V listopadu 2016 jsem tam byl, jednak ABYCH SE NEMUSEL DIVIT a jednak si pohlídat další změny u naší vlastní výroby.
Vím kdo co vyrábí, co nevyrábí kde co nakupuje a jak to tam chodí.
Sunway je jeden z mnoha "regulérních" vývozců /exporter všeho kolem ATV, UTV, dirt bikes, scooters, go cars and many more a vůbec toho co se dá v Číně hodně levně koupit a prodat potom v Europe. the US and Australia.

Madhu


Radek Hofer

Re: Jakou značku motoru vybrat?

Příspěvek od Radek Hofer »

Prosím přečtěte si co jsem napsal ! Sunway si nechává vyrábět motory ve fabrice, která vyrábí motorové kity !V této fabrice jsem byl již 2x osobně. (řešil jsem některé dřívější nedostatky motorových kitů)
Když budu mít požadavek na 8mm díry ve svorníku, tak tam od příští várky taky budou, ale nemám žádné reakce zákazníků, že by to bylo potřeba.


Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou značku motoru vybrat?

Příspěvek od Madhu »

Přečetli jsme si a dobře. Když jsi tam tedy již dvakrát byl, předpokládám že jsi tedy při těch řešení nedostatků s někým mluvil.
Potom nechápu Tvůj výrok výše "nedivil bych se kdyby je vyráběla ta samá fabrika!".
Já se tedy divím že to nevíš přesně, že je ta samá fabrika nevyrábí. Já to totiž vím celou dobu velice dobře. Naše motory Fire Horse vyrábí zcela jiná fabrika, než fabrika která vyrábí motory označené Sunway.
Na to že si občas berete moje fotky a popisy z www.e-darky.eu, Ty i Hombráč jsem si již nějak zvykl, ale tohle je tedy fakt zase novinka . . . Máš tohle vážně zapotřebí?
Madhu www.e-darky.eu


Odpovědět