Kubatura a značka

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Dom Estos
Příspěvky: 92
Registrován: úte 31. kvě 2016 6:18:51

Kubatura a značka

Příspěvek od Dom Estos »

Čau chlapi. Původně jsem si chtěl postavit neco jako Sunway 43 ale nakonec z toho sešlo. Tak se sem obracím o radu. I s kolem a bagáží budu mít cca 140kg. V okolí jsou rovinky a pár kopců s převíšením na cca. 2km 90m po asfaltu. Budu brát 80cc ale nemůžu se rozhodnout mezi Fire Horse a Sky Hawk. Sky Hawk bude asi kvalitnější. A jakej názor máte vy ? Stačila by 50tka ? Rozetu budu mít na torpédo (44z). Děkuji Dom Estos


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Kubatura a značka

Příspěvek od j-z »

Zalezi, na co to chces. Ja mam padesatku, 90 kg a s kolem a bagazi se ke 130 dostanu. Nedela mi problem prislapavat, takze mi to staci.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Dom Estos
Příspěvky: 92
Registrován: úte 31. kvě 2016 6:18:51

Re: Kubatura a značka

Příspěvek od Dom Estos »

Jde mi o to, že si kolo bude půjčovat můj 83 letej dědeček, kterej moc šlapání nedá. Kolo má na šlapání pouze jeden převod cca 50:20 a eště jsem limitovanej tou rozetou, jelikože je vzadu torpedo brzda-větší průměr náboje. Jde mi o to aby ho to do toho kopce vytáhlo. Přinejhorším by kousek tlačil.


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Kubatura a značka

Příspěvek od j-z »

Co mam zkusenost s takovymi dedecky, tak ti oceni Babetu (ma silu) nebo elektrokolo (nesere se).
Jeden prevod je dnes strasne malo, ale da se.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Dom Estos
Příspěvky: 92
Registrován: úte 31. kvě 2016 6:18:51

Re: Kubatura a značka

Příspěvek od Dom Estos »

Tak 50ku nebo 80tku a SH nebo FH ? Chápu že jeden převod je málo, ale na tomhle kole jsem projezdil celý orlicky hory :D na ten jeden převod. Sice jsem kousky tlačil ale dal jsem to . Dík za radu Dom Estos


Dom Estos
Příspěvky: 92
Registrován: úte 31. kvě 2016 6:18:51

Re: Kubatura a značka

Příspěvek od Dom Estos »

Tak děda od kola odpadá-dostane elektrokolo :D . Já s příšlapem problém nemám, takže by mi stačila i ta padesátka :D . Ale zase v 70-80cc bude více výkonu. A teď babo raď :lol:


Odpovědět