Rozdíl v motorech 80 cc

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Hansenson
Příspěvky: 12
Registrován: pon 10. črc 2017 11:46:24

Rozdíl v motorech 80 cc

Příspěvek od Hansenson »

Jsou nějaké nové poznatky v rozdílech v motorech 80 cc mezi Fire House , Sunway , Sky Hawk ?
Nemyslím rozdíl cenový , ale po letech provozu spíše rozdíl v životnosti motorů .


Fanda
Příspěvky: 49
Registrován: pon 27. bře 2017 12:11:32

Re: Rozdíl v motorech 80 cc

Příspěvek od Fanda »

Tohle se tu již probíralo. Myslím že Skyhawk je z nich nejlepsí. Minimálně již odzkoušený z výroby. Mám ho zatim cca 4 mesíce a zatím bez problému. Nicméně je to všechno čína....


priper
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 27. říj 2016 0:22:24

Re: Rozdíl v motorech 80 cc

Příspěvek od priper »

Mam Fire Horse 10měsíců 80ccm a velká spokojenost.


Abiczek
Příspěvky: 30
Registrován: úte 12. dub 2016 16:33:31

Re: Rozdíl v motorech 80 cc

Příspěvek od Abiczek »

Měl jsem 80ccm Sunway, teď 70ccm Sky Hawk a musím říct, že Sky Hawk jednoznačně vede.
Pokud se k motoru budeš chovat, vydrží každý, ale pravda je, že záleží na jaky kus narazíš.
U Sunwaye jsem během 3 tis kilometrů odpálil cívku, CDI a nakonec zadřel na klice. Sky Hawk je zatím v zájezdu.


pe.petrlik22
Příspěvky: 13
Registrován: úte 08. lis 2016 22:01:59

Re: Rozdíl v motorech 80 cc

Příspěvek od pe.petrlik22 »

Já mám fire horse druhým týdnem v provozu, najeto 100km a zatim totální spokojenost, vazim necelých 90 kg, motor mám 80ccm, na 28'' kolech, rozeta 44z a na rovince si v klidu maže těch 35-40 a z kopce mám rekord 58 km/h, možná by ještě kousek šel, ale už mám strach, protože mám jen zadní torpédo brzdu, sice funglovka, ale ani ta nebrzdí vzdy dokonale, mažu na zájezd 1:25 mogul alfa 2T, se 100 okt. benzínem. ;) ;)


RBMK
Příspěvky: 90
Registrován: pon 11. zář 2017 13:49:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v motorech 80 cc

Příspěvek od RBMK »

Porovnání "80cc" a 70ccm:
Noname křáp, asi šuntway, z druhé ruky --> netahá v nízkých otáčkách a ve vysokých tarokuje/pálí ob otáčku, a nejde to nijak seřídit ani odstranit tuningem. Není viditelná příčina. max 31km/h radarem

Skyhawk 70ccm z druhé ruky: Od nízkých otáček tahá jak kráva, má bohatší směs do kopců, takže ve vyšších otáčkách má "omezovač" - začne tarokovat. cca 45km/h, nepotvrzeno radarem

Černý Fire Horse "80ccm" 2018, nový z E-dárky, po 50km od montáže a 1l: Má plynulý náběh výkonu, netahá od volnoběhu, ale je velice dobře vyvážený a vůbec se neklepe. Je tichý. 30km/h radarem, ale zatím v záběhu, tak pak dá víc. Po odstranění přesahů výfuku, sání a přefuků do válce a spasování na plynulé přechody jede jak pila! doporučuju.


Odpovědět