kontrolujou policajti objemy motoru?

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
mates
Příspěvky: 2
Registrován: stř 18. črc 2018 19:47:51

kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od mates »

když budu jezdit max 25km/h budou mě policajti zastavovat casto?
uvažuji o koupi 80cc motoru


p323
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23. čer 2018 7:29:09

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od p323 »

Věř, že jen 25km/h na tom jezdit nebudeš.😀 Hodně záleží jak budeš policajty provokovat a jak jsou v dané oblasti aktivní. A taky hlavně na náhodě😀 Většinou si toho ani nevšimnou nebo jen čumí😀


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od j-z »

p323 píše: ned 22. črc 2018 17:20:34 Věř, že jen 25km/h na tom jezdit nebudeš.😀 Hodně záleží jak budeš policajty provokovat a jak jsou v dané oblasti aktivní. A taky hlavně na náhodě😀 Většinou si toho ani nevšimnou nebo jen čumí😀
Jde s tím souhlasit. Důležitá je prevence, neprovokovat, včas vypínat motor, nejezdit s ním po cyklostezkách, v I. zone národních parků, ...Nepožívat alkohol, vzhled kola zachovat, nejezdit vysoce nad 25 km/h...
A nabourat, pak bude PČR nekompromisní.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
brkos
Příspěvky: 6
Registrován: sob 09. čer 2018 11:13:37

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od brkos »

Mám 80cc ale nejsem mechanik a jsem rád že mi to jede aspoň těch 27-30 km ale to je na jiné téma. Mám najeto asi 1560 km a už dvakrát mě zastavovali Policie Čr A K MÉMU PŘEKVAPENÍ UPLNĚ V KLIDU. Klasika doklady, fouknout, a pak jen byli zvědavý na kolo. Jen po prvé ale v pohodě jeden poznamenal že mám na cyklocomputeru průměrnou rychlost 33 km/h že to není v pořádku. Ale jen jsme se zasmály a v poho. Hlavně mít helmu a být čistý drogy a chlast :-)


Návštěvník

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od Návštěvník »

brkos píše: stř 25. črc 2018 15:58:02 Mám 80cc ale nejsem mechanik a jsem rád že mi to jede aspoň těch 27-30 km ale to je na jiné téma. Mám najeto asi 1560 km a už dvakrát mě zastavovali Policie Čr A K MÉMU PŘEKVAPENÍ UPLNĚ V KLIDU. Klasika doklady, fouknout, a pak jen byli zvědavý na kolo. Jen po prvé ale v pohodě jeden poznamenal že mám na cyklocomputeru průměrnou rychlost 33 km/h že to není v pořádku. Ale jen jsme se zasmály a v poho. Hlavně mít helmu a být čistý drogy a chlast :-)
Osmdesátka jede jen 30? To je styl pohodové jízdy, seškrcený karbec, ...?


priper
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 27. říj 2016 0:22:24

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od priper »

No já nevím ale když jedeš z kopce tak já tam mam průměrnou rychlost 45km/h.Asi policajti neví že včechách jsou kopce a tudíš to ukáže pak víc.


becikpavel
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20. zář 2018 20:13:41

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od becikpavel »

priper píše: ned 09. zář 2018 17:00:36 No já nevím ale když jedeš z kopce tak já tam mam průměrnou rychlost 45km/h.Asi policajti neví že včechách jsou kopce a tudíš to ukáže pak víc.
Já jezdím po rovině v poho 50 km/h a policajti nic i když jedou vedle mne...


RBMK
Příspěvky: 90
Registrován: pon 11. zář 2017 13:49:40
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od RBMK »

Já bych řekl, že ti rozumní, když vidí, že neohrožuješ provoz, navíc ani nezdržuješ, tak tě nechají. Pokud bys ale udělal průser nebo nějaký přestupek, tak by se po tobě asi pořádně svezli. Lepší se uklidit potichu a v klidu mimo jejich dohled. Co polucajt nevidí, to tvojí peněženku nebolí.


PLVL

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od PLVL »

Brkosi. Jaké doklady jsi ukazoval? Na motokole žádné doklady nepotřebuji a přílbu také ne. A 80 cm je nelegální s jakýmykoliv doklady. :o :shock:


kolohnátSK
Příspěvky: 41
Registrován: pon 25. čer 2018 10:33:53

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od kolohnátSK »

odomna vždy pítaju občianský preukaz a občas daju aj fukat a treba mimo obce prilbu a reflexný prvok ale len raz jeden sa pítal na obsah valca tak som mu povedal že 40ccm a dal pokoj:D


jirkasta12
Příspěvky: 10
Registrován: pát 05. říj 2018 18:09:58

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od jirkasta12 »

Na mě policajti mávají a jede mi to rovněž 53 max mám 80ku ale štítek je 48


Uživatelský avatar
Oliver
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. črc 2022 19:37:16

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od Oliver »

jirkasta12 píše: stř 10. dub 2019 11:24:07 Na mě policajti mávají a jede mi to rovněž 53 max mám 80ku ale štítek je 48
Chytre :D


Majoneza je mñam
Uživatelský avatar
Oliver
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. črc 2022 19:37:16

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od Oliver »

Pochibuji o tom ze maji zpusob merit obsah motoru bez rozmontovani. A pochibuji I o tom ze sebou tahaji naradi na rozmontovani motokola :D . Projistotu so na tu 80 nalepte takovouhle cedulku:
https://e-darky.eu/dvoutaktni-motory-na ... 48ccm.html
A hlavne se drzte zasady NEPROVOKOVAT.


Majoneza je mñam
Kaktus
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. črc 2022 21:01:26

Re: kontrolujou policajti objemy motoru?

Příspěvek od Kaktus »

Však Dopravní PČR vozí v autě takovou tu věc s Dvěma válci na kterou se dá např: motokolo a dají plný plyn a ukáže to výkon a tím pádem domyslí Objem válce. Nebo to tak není ?


Odpovědět