"BERMOKOLA 2017" aneb po stopách Oty Pavla -aktuálně!!

Plánované akce, návrhy na setkání.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
retromotokola
Příspěvky: 1
Registrován: pát 21. dub 2017 14:45:43

"BERMOKOLA 2017" aneb po stopách Oty Pavla -aktuálně!!

Příspěvek od retromotokola »

ak je tu konečná podoba "BerMoKola 2017" aneb Po stopách Oty Pavla.

Sejdeme se v Po.3.7 večír v Rakovníku kde se připravíme :-P

1. den Út. 4. 7.
Obrázek
Trasa 45 km: Rakovník (start) - Stará správa (muzeum Amerických auto veteránů) - Pavlíkov (rozhledna + muzeum historických motocyklů) - Krakovec (hrad) - Chříč (muzeum + pivovar) - Zvíkovec (camp)

2. den St. 5. 7. (svátek Cyrila a Metoděje)
Obrázek
Trasa 25 km: Zvíkovec (start) - Kalinova Ves (vodopád na Čůráčkách :-) - Skryje (památník a muzeum J. Barranda, naleziště trilobitů, hradní zřícenina Týřov) - Točník/Žebrák (hrady, muzeum, hvězdárna - camp)

3. den Čt. 6. 7. (svátek upálení J. Husa)
Obrázek
Trasa 55 km: Točník/Žebrák (start) - Kublov (malebná křivoklátská víska) - Broumy (Pivovar Matuška) - Skryje - U Rozvědčíka (oběd) - Nezabudice (pamětní síň J. Fraňka) - V Luhu (převoz na pamětní síň Oty Pavla v Branově) - Křivoklát (hrad a muzeum motocyklů) - Roztoky (hospoda Jezzu a camp)

4. den Pá. 7. 7.
Obrázek
Trasa 50 km: Roztoky (start) - Zbečno (skanzen Hamousův statek) - Nižbor (zámek - keltská expozice) - Beroun (medvědárium, rozhledna, bunkr) - Tetín (hradní zřícenina, vyhlídka, muzeum) - Svatý Jan pod Skalou (malebné městečko, klášter, poustevník,vyhlídka, důlní skanzen - camp)

5. den So. 8. 7.
Obrázek
Trasa - návrat: Sv. Jan p. Skalou (start) - Srbsko - Karlštejn (hrad, muzeum lehkého opevnění) - Velká Amerika (lom) - Koněprusy (jeskyně) a domů...
Trasa - návrat

Třeba nás někde potkáme, bo se přidáte :-P ...těšíme se na Vás

Tak se nám to pomalu blíží, začínáme stavět nová kola, sice zatím puzzle, ale jak se říká...pomalu ale jistě :lol: jak nafotíme nějaké fota ze stavby, budou na facebooku nebo na www.retromotokola.cz :geek:
úprava rámu
úprava rámu
úprava rámu
úprava rámu
úprava rámu
úprava rámu
úprava rámu
úprava rámu
Naposledy upravil 2 dne retromotokola; celkem upraveno 0x.


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: "BERNAMOKOLA 2017" aneb po stopách Oty Pavla

Příspěvek od bo-to »

Tak to je paráda ....Moje krevní skupina ...Jestli mi to vyjde...Tak se někde potkáme ...Líbí se mi tato akce.....Dávám 100 bodů .....BO-TO .


Gentleman
Příspěvky: 21
Registrován: ned 05. bře 2017 22:57:34

Re: "BERNAMOKOLA 2017" aneb po stopách Oty Pavla

Příspěvek od Gentleman »

Zdravím... rád se přidám 3tí den na startu v Roztokách jsem místní.


Naposledy oživil retromotokola v čtv 08. čer 2017 8:29:02


Odpovědět