2015-09-02, sraz moto kol

Plánované akce, návrhy na setkání.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Uživatelský avatar
biker-choppers
Příspěvky: 7
Registrován: úte 07. črc 2015 17:49:22

2015-09-02, sraz moto kol

Příspěvek od biker-choppers »

Praha 2. září 2015 před ZOO Praha v 18.00 hodin, projedeme se noční Prahou a zakotvíme na Kampě

jsem zvědaví kolik z Vás dorazí ;)


Uživatelský avatar
biker-choppers
Příspěvky: 7
Registrován: úte 07. črc 2015 17:49:22

Re: sraz moto kol

Příspěvek od biker-choppers »

no tedy nikdo, to mně tedy mrzí :-( Tedy oficiálně to ruším a uděláme si s kamarády jen soukromí malou akci. Přeju Vám všem hodně najetých kilometrů bez poruch a mějte se krásně


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: sraz moto kol

Příspěvek od j-z »

Malé soukromé akce v uvedeném termínu bych se rád zúčastnil, přece jenom to mám skoro za rohem :-).
Čas a místo platí? Osobně bych preferoval nějakou sobotu, abychom si v poklidu naše stroje za světla prokoumali.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: sraz moto kol

Příspěvek od Tor158 »

biker-choppers píše:no tedy nikdo, to mně tedy mrzí :-( Tedy oficiálně to ruším a uděláme si s kamarády jen soukromí malou akci. Přeju Vám všem hodně najetých kilometrů bez poruch a mějte se krásně
No a co jsi myslel ;) .Udělat takovou akci neni vůbec jednoduché.Organizátor musí obětovat vše.Bez nároku
na prachy z akce.Máme kapitalismus(zatím!!)No a všichni nejsou z Prahy.Ubytování,výstavní plochy,hlídání
strojů,program,dobré místo,Sobota-neděle.Prostě je to pitomost a nezkušenost.Nebo vlastně improvizační bordel.Já bych to nechal na prodejcích.Zvýší se jim tržby.Jelikož jsou,ale profi,tak se jim do toho moc
nechce.Moc dobře si to uvědomují, že to nemusí vyjít.Stálo by to prostě prachy.Tor. :D :D
Noční jízda Prahou je nebezpečná pitomost. :( :(


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: sraz moto kol

Příspěvek od j-z »

Tore - predpokladam, ze to bude vzdy v duchu pratelskeho setkani nekolika jedincu, zadna megaakce. Alespon ne v nejblizsich letech. I Motokolac takovy byl, ale tahnul a vymyslel to Slim.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: sraz moto kol

Příspěvek od Tor158 »

j-z píše:Tore - predpokladam, ze to bude vzdy v duchu pratelskeho setkani nekolika jedincu, zadna megaakce. Alespon ne v nejblizsich letech. I Motokolac takovy byl, ale tahnul a vymyslel to Slim.
Rozumim.Chce to toho Tahouna jaký byl nadšený Slim.Nikomu se ale do toho zatím nechce.
Jsou s tím prostě starosti.Tak v noci pozor!Neupadnout v Praze.Jinak bude problém. ;)


Uživatelský avatar
biker-choppers
Příspěvky: 7
Registrován: úte 07. črc 2015 17:49:22

Re: sraz moto kol

Příspěvek od biker-choppers »

Tor158 píše:
biker-choppers píše:no tedy nikdo, to mně tedy mrzí :-( Tedy oficiálně to ruším a uděláme si s kamarády jen soukromí malou akci. Přeju Vám všem hodně najetých kilometrů bez poruch a mějte se krásně
No a co jsi myslel ;) .Udělat takovou akci neni vůbec jednoduché.Organizátor musí obětovat vše.Bez nároku
na prachy z akce.Máme kapitalismus(zatím!!)No a všichni nejsou z Prahy.Ubytování,výstavní plochy,hlídání
strojů,program,dobré místo,Sobota-neděle.Prostě je to pitomost a nezkušenost.Nebo vlastně improvizační bordel.Já bych to nechal na prodejcích.Zvýší se jim tržby.Jelikož jsou,ale profi,tak se jim do toho moc
nechce.Moc dobře si to uvědomují, že to nemusí vyjít.Stálo by to prostě prachy.Tor. :D :D
Noční jízda Prahou je nebezpečná pitomost. :( :(


měla to být poklidná projížďka Prahou pro účastníky z nejbližšího okolí, ono jezdit stále přes den člověka neba, proto jsem navrhnul tuto alternativu, ale nečekal jsem, že pan ,,TOR" bude mít problém, asi má své dny....
vždy se musí začít od začátku, pár lidí pak příjdou další (nebo taky ne) a tak dále, a né hned myslet na mega akce, to může jen někdo jako ty...
já začínám s rozvahou a nohama na zemi, ty lítáš v oblacích a spamuješ kámo, jinak co jsi dokázal ty ??? že můžeš kritizovat !!!!!

jinak ostatním se omlouvám, že musí číst tyto řádky, ale nesnáším lidi jako je ,,TOR" tak jsem musel reagovat


Odpovědět