Špína, aneb sem se přesouvají ...

Důvod založení, připomínky k webu.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od j-z »

Špína, aneb sem se přesouvají všechny příspěvky hodné smazání.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od Tor158 »

adam píše:Sa omluvam za prispevok ....bol som pod vplyvom cerveneho.... mam cdi a tam vraj je problem s osvetlenim...sky hawk....chcel som kvalitnejsie svetlo a na nete som nasiel stranku s extremnymi ledkami svetla na bike s bateriou...doprava zdarma....objednal som a je to fakt fajn svetlo....stalo ma to 27 dolarova za 2 tyzdne to doslo....svieti to super.....skusim dat stranku..http://www.dx.com/s/ultrafire...tasi vyberie kazdy...
Nejseš náhodou pod VPLYVOM NEUSTÁLE.?? :D :D Tor..


Don.Morcak
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 04. srp 2016 2:19:54

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od Don.Morcak »

Tore, co to je za nesmyslné světlo. Hromada leddiod. Kdybys alepoň trochu inteligentně popsal jednotlivé odpory a diody. V lampách jsou diody stejné a odpory také. Takže příště Led i R je všude stejný. To tvoje primitivní kopírování obrázků je úplně k ničemu a mate to lidi, kteří tomu nerozumí.
Navíc dnešní světla se dělají s jednou nebo dvěmi výkoný ledkami, aby mělo světlo patřičný dosvit. Plno malých ledek nikam nedosvítí. To je tak dobré pro děti na hraní a ne pro seriózní osvětlení motorového kola.
Možná by ses měl naučit dělat s malováním ve windousech a tebou vkládané obrázky trochuy upravovat, aby měly hlavu i patu.


Don.Morcak
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 04. srp 2016 2:19:54

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od Don.Morcak »

Tor158 píše:Ještě další inspirace na bastlení.
Lidi, proboha zapomeňte na to, co tady Tor prezentuje. To je naprostý nesmysl. Stoleté schéma, okopírované a bez popisu. Navíc s chybami. Neřešte nesmysly a jezděte.


Bruca
Příspěvky: 8
Registrován: stř 17. srp 2016 9:22:46

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od Bruca »

A ty už máš na čem jezdit? Zdá se mi, že resis nesmysly a nejezdis :D


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od bo-to »

Bruca píše:A ty už máš na čem jezdit? Zdá se mi, že resis nesmysly a nejezdis :D


,,,,,,,tak to mi bereš slova ....takoví chytráci co jezdí prstem po mapě a na vysněném motokole ..je tady hodně ......CHCE SE MI Z TOHO GRCAT..... A PRO VIDLÁKY PŘEKLÁDÁM ,,,,chce se mi zvracet ,,,,,


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od Tor158 »

Don.Morcak píše:Tore, co to je za nesmyslné světlo. Hromada leddiod. Kdybys alepoň trochu inteligentně popsal jednotlivé odpory a diody. V lampách jsou diody stejné a odpory také. Takže příště Led i R je všude stejný. To tvoje primitivní kopírování obrázků je úplně k ničemu a mate to lidi, kteří tomu nerozumí.
Navíc dnešní světla se dělají s jednou nebo dvěmi výkoný ledkami, aby mělo světlo patřičný dosvit. Plno malých ledek nikam nedosvítí. To je tak dobré pro děti na hraní a ne pro seriózní osvětlení motorového kola.
Možná by ses měl naučit dělat s malováním ve windousech a tebou vkládané obrázky trochuy upravovat, aby měly hlavu i patu.
Za prachy Ti to popíšu.Zatím nevíš co je to proudový regulátor.A vůbec jseš uplně mimo.Neobtěžuj. 8-)


Don.Morcak
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 04. srp 2016 2:19:54

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od Don.Morcak »

A na kolik si ten svůj popis odhaduješ ? Jakou sumu musí člověk zaplatit, abys mu to sdělil ?
¨Třeba by se mi to vyplatilo.


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od Tor158 »

Don.Morcak píše:A na kolik si ten svůj popis odhaduješ ? Jakou sumu musí člověk zaplatit, abys mu to sdělil ?
¨Třeba by se mi to vyplatilo.
No to by se Ti určitě vyplatilo!.Vzhledem ke skutečnosti, že jsi v tomto příspěvku
poněkud změnil tón(prozatím)- můžeme jednat.Až vyjedeš do Moldávie nebo
někam jinam(S motorem) a přivezeš důkazy že jsi to dokázal- tak budeme jednat-
o ceńě.Tor je drahý .Výkony, ale ocení.Cena může nabývat i nulové hodnoty, včetně
dokumentace.Už jsi měl být na cestě do Moldávie 8-) Tak do toho!! Určitě si to
komunita ráda přečte jak cestuješ. 8-)


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od bo-to »

........Hoši nechcete si psát soukromě ??? myslím že to tady je pro jiné účely než tady číst vaše vzájemné kousání .......je to trapné ..... co tu vlezl ten vidlák tak ty stránky stojí za hovno...jen pořád provokuje ať si sbalí to jeho smyšlené kolo a jede do AMERIKY tam už beztak na něho čekají ................


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Osvětlení kola

Příspěvek od Tor158 »

Tor158 píše:
Don.Morcak píše:Tore, co to je za nesmyslné světlo. Hromada leddiod. Kdybys alepoň trochu inteligentně popsal jednotlivé odpory a diody. V lampách jsou diody stejné a odpory také. Takže příště Led i R je všude stejný. To tvoje primitivní kopírování obrázků je úplně k ničemu a mate to lidi, kteří tomu nerozumí.
Navíc dnešní světla se dělají s jednou nebo dvěmi výkoný ledkami, aby mělo světlo patřičný dosvit. Plno malých ledek nikam nedosvítí. To je tak dobré pro děti na hraní a ne pro seriózní osvětlení motorového kola.
Možná by ses měl naučit dělat s malováním ve windousech a tebou vkládané obrázky trochuy upravovat, aby měly hlavu i patu.
Za prachy Ti to popíšu.Zatím nevíš co je to proudový regulátor.A vůbec jseš uplně mimo.Neobtěžuj. 8-)
Co to mluvíš za blbosti že R a Led musí být stejné.Ty nevíš že každý polovodičový prvek má
jiný úbytek napětí.?A tedy jiný proud.Nekecej hlouposti a něco si přečti.Nebo jdi do školy.
Zase jsi někde viděl nějakou konzumní americkou lampu.!!Ty žiješ co Ti prodají z konzumu nebo
z WEBU.Jseš uplně mimo a neblafej komerční internetové nesmysly. 8-)
Nic jsi neudělal nic nepostavil a vymyli Ti Z WEBU hlavu.Nebo jsou tam piliny? jak říkal BRUCA. 8-) 8-)


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od Tor158 »

Honza píše: úte 27. čer 2017 18:01:05 Otázkou je, jestli by bylo řešení bez předlohy funkční - podle mého bude i s ní problémem šířka pneumatiky, není tam pak místo na řetěz...
Já si myslím že to trochu přehnal. Je to pitomost.Do toho rámu ten
motor ani nedostane a když ,tak ne korektně.Chce si to nejdřív
přečíst podrobně Fórum a neptat se na pitomosti.Tor.


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od Tor158 »

No tak uvidíme jak to zvládneš. :lol: Takových už tu bylo.Přišli a zase
odešli.Napsali odkazy na WEBU ale nic nepostavili.No, ale jsou tu některé
celebrity, kteří si s předlohou poradili.Neni co radit.Vše je na Fóru.tak
do toho.Tor. ;)


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od j-z »

Tore, neber to ve zlém, ale zvážil bych nějaký alespoň jednodenní kurz komunikace.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od Tor158 »

No ,to určitě.Ty jenom tahají z blbců prachy.Ti jsou obvzlášť užiteční pro
ekonomiku.Neber to taky za zlé.Tak někomu taky řekni, že to je Sr..ka.
Ale, ne že má jenom průjem, ale že ho vlastně nemá protože na hajzlíku
neseděl dostatečnou dobu a mohlo by to být lepší!! :D


Krovky
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. kvě 2017 15:35:02

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od Krovky »

nevim co to tu zkoušiš za přirovnání ale to tvoje přirovnání je zatim největší sra.čka co jsem si poslední dobou přečetl :D
neber to ve zlém :D


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od Tor158 »

Krovky píše: stř 28. čer 2017 1:35:49 nevim co to tu zkoušiš za přirovnání ale to tvoje přirovnání je zatim největší sra.čka co jsem si poslední dobou přečetl :D
neber to ve zlém :D
No to je právě ono.Prostě jsi to hochu nepochopil.Kdyby jsi si
přečetl Fórum, tak by Ti to bylo dost jasné.Tak už stav ať něco
postavíš.Do toho!!Tor


Petrus

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od Petrus »

j-z píše: úte 27. čer 2017 19:48:53 Tore, neber to ve zlém, ale zvážil bych nějaký alespoň jednodenní kurz komunikace.
To nebude stacit. Zda se, ze se jedna o vaznou, chronickou, jiz nelecitelnou poruchu osobnosti. Asi neco z detstvi. Pravdou je, že to jeho kdakani kazdeho jen sere, protoze se musi za kazdou cenu podepsat snad pod vsechno co se tady resi.


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od Tor158 »

Petrus píše: stř 28. čer 2017 15:32:47
j-z píše: úte 27. čer 2017 19:48:53 Tore, neber to ve zlém, ale zvážil bych nějaký alespoň jednodenní kurz komunikace.
To nebude stacit. Zda se, ze se jedna o vaznou, chronickou, jiz nelecitelnou poruchu osobnosti. Asi neco z detstvi. Pravdou je, že to jeho kdakani kazdeho jen sere, protoze se musi za kazdou cenu podepsat snad pod vsechno co se tady resi.
Velmi správně.Tor má poruchu chování a komunikace.Tak ho Admin pošle
na léčení.Ale kam pošleme Tebe, když neumíš psát s diakritikou.To je
teda total porucha.Horší než vylágrovanej motor.Už,to mám!!!.Na první
stupeň devítiletky.!! :lol:


Fanda
Příspěvky: 49
Registrován: pon 27. bře 2017 12:11:32

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od Fanda »

Tor158 píše: stř 28. čer 2017 19:26:26
Petrus píše: stř 28. čer 2017 15:32:47
j-z píše: úte 27. čer 2017 19:48:53 Tore, neber to ve zlém, ale zvážil bych nějaký alespoň jednodenní kurz komunikace.
To nebude stacit. Zda se, ze se jedna o vaznou, chronickou, jiz nelecitelnou poruchu osobnosti. Asi neco z detstvi. Pravdou je, že to jeho kdakani kazdeho jen sere, protoze se musi za kazdou cenu podepsat snad pod vsechno co se tady resi.
Velmi správně.Tor má poruchu chování a komunikace.Tak ho Admin pošle
na léčení.Ale kam pošleme Tebe, když neumíš psát s diakritikou.To je
teda total porucha.Horší než vylágrovanej motor.Už,to mám!!!.Na první
stupeň devítiletky.!! :lol:
Paráda!!!!! Místo předávání rad a zkušeností se nám tu začíná rozmáhat debata o tom kdo je větší debil!!!!!! Jen tak dál chlapci, klesněte ještě hlouběji.........

Je mi z Vás na blití....


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Coppi Grizzly 26

Příspěvek od j-z »

Fanda píše: čtv 29. čer 2017 10:25:26
Tor158 píše: stř 28. čer 2017 19:26:26
Petrus píše: stř 28. čer 2017 15:32:47

To nebude stacit. Zda se, ze se jedna o vaznou, chronickou, jiz nelecitelnou poruchu osobnosti. Asi neco z detstvi. Pravdou je, že to jeho kdakani kazdeho jen sere, protoze se musi za kazdou cenu podepsat snad pod vsechno co se tady resi.
Velmi správně.Tor má poruchu chování a komunikace.Tak ho Admin pošle
na léčení.Ale kam pošleme Tebe, když neumíš psát s diakritikou.To je
teda total porucha.Horší než vylágrovanej motor.Už,to mám!!!.Na první
stupeň devítiletky.!! :lol:
Paráda!!!!! Místo předávání rad a zkušeností se nám tu začíná rozmáhat debata o tom kdo je větší debil!!!!!! Jen tak dál chlapci, klesněte ještě hlouběji.........

Je mi z Vás na blití....
Souhlasím, příspěvky tohoto ražení budu přesouvat do kýble.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Tor158 »

Tor souhlasí taky.Nebezpečná a nezvladatelná individua je třeba izololovat!!
Stejně tak idioty,debily,kretény, imbecily a magory.V kýblu se každý z toho
muže vyzvracet dosyta.Volnou ruku mají pitomci,blbci.virtuální technici,žvanilové.
Tak jsme tady.V kýblu!!!Co je ale na tom pikantí??Nevíte?Jsme tady i s Adminem. :D :D :D


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od j-z »

Tor158 píše: čtv 29. čer 2017 20:17:41 Tor souhlasí taky.Nebezpečná a nezvladatelná individua je třeba izololovat!!
Stejně tak idioty,debily,kretény, imbecily a magory.V kýblu se každý z toho
muže vyzvracet dosyta.Volnou ruku mají pitomci,blbci.virtuální technici,žvanilové.
Tak jsme tady.V kýblu!!!Co je ale na tom pikantí??Nevíte?Jsme tady i s Adminem. :D :D :D
Ano, i admin má slabší chvilky :D


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Cívka

Příspěvek od Tor158 »

Abiczek píše: pát 28. črc 2017 9:48:53
adam12 píše: čtv 27. črc 2017 11:48:46 jaký druh drátu musím odpajed prosim poradte a jak se to dela prosim :oops: :oops:
Co konkrétně myslíš? Proč odpájet?
Já bych to hodil bez Abiczka do Kýblu.Dotyčný by si mohl vybrat kategorii kam
patří. :D


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Kartička

Příspěvek od Tor158 »

bo-to píše: ned 20. srp 2017 8:43:23 Proč pořád probíráte tu kartičku !!! Když narazíte na blba v uniformě tak si sní můžete tak utřít ...víte co!! ..............jezdím už dost dlouho a pokud nebudete blbnout a jezdit jako hovada tak si Vás nikdo nevšimne .....a když už vás zastaví tak ze zvědavosti !!!! ale čím víc se o tom bude psát a štourat do toho ..tak si jednoho dne toho všimne právě takový aktivní vúl a bude po srandě ............................
Hele. Boťáku.Jsou to Id...ti.Už dávno jsou monitorovaní.Takže nevím, jakého Věku se Čičmon
dožije.(konečně ten název Tvého stroje se mi neobyčejně líbí)Takže Admin jim chce pomoci
a nakonec ho Ti De...ti dostanou s kartou do průseru.TOR. :lol: Chci do kýblu!!


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Výběr motokola na míru

Příspěvek od Tor158 »

Wolfgar píše: sob 27. led 2018 12:11:45 Vypovida to zhruba tolik, ze mam system v anglictine, anglickou klavesnici a vetsinu casu minimalni chut resit ktery hacek je kde a psat dvakrat pomaleji nez jsem zvykly protoze stejne vetsinu casu komunikuji v anglictine. Chapu, ze cestinar se pohorsi, ale takova je proste realita. S diakritikou obcas pisu v praci (prvni prispevek je s diakritikou) kdyz neni zbyti, doma to proste neresim. Nevim co mas proti motorkarum, ano kdybych mel kde ustajit motorku, kdyby se mi chtelo platit pojisteni, dat dvanact litru za ridicak a dalsi penize za zkousky, prohlidku a tak dale tak si nejspis koupim motorku, ale nemam a na kole jezdim mnoho let a rad, motokolo je logicky kompromis. Ze chci aby bylo pohodlne a nejak vypadalo? Kdyz neco delam, tak poradne. Nevim jak muzes tvrdit, ze to nefunguje a nikdo to nepouziva kdyz vsude narazim na spousty lidi co na chopper motokolech jezdi a nijak zapomenuti si nejspis neprijdou. Fajn tobe se to nelibi a dal? Ja jsem teoretik, ale aspon si ty informace vyhledam, ty jen dokola meles proad to same. Forum sem prosel dukladne a kazdy tvuj prispevek je to same a jeste to prezentujes jak ultimatni pravdy o skryte podstate vesmiru. Je to leda tak tvuj nazor a protoze tvuj nazor rozporuji fakta ktera jsem si dohledal ne, nebudu ho brat prilis v potaz.

A co se tyce toho jak 50cc jednovalcovy 4takt chcipa do kopcu no podivej se sam
https://youtu.be/4aDYj_sov2A?t=73
Wolfgare!!
Omlouvat Tvoji komunikaci s tím, že na Český WEB máš nastavený systém na angličtinu
a nejseš schopný změnit nastavení na češtinu je opravdu výmluva.No a tak J-Z.Chtěl bych
abys mně doporuči na kurs WEBOWÉ komunikace- na Hebrejštinu.Druhá Alternativa je Kýbl.Tor.


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Výběr motokola na míru

Příspěvek od j-z »

Tor158 píše: sob 27. led 2018 22:01:30

Wolfgare!!
Omlouvat Tvoji komunikaci s tím, že na Český WEB máš nastavený systém na angličtinu
a nejseš schopný změnit nastavení na češtinu je opravdu výmluva.No a tak J-Z.Chtěl bych
abys mně doporuči na kurs WEBOWÉ komunikace- na Hebrejštinu.Druhá Alternativa je Kýbl.Tor.
Tore, tohle je opravdu na kýbl. Jako sorry, ale nechápu Tě - poučovatele, který kritizuje gramatiku nebo diakritiku. Proboha proč?

Já občas píšu z ciziny, nebo na telefonu, tam ty háčky problém dělaj.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Tor158 »

No správně. Ale ten kýbl se čte celkem báječně.Takže patřím do kýblu.!!Chtěl by se Tě zeptat
Jak zjistíš že svíčka pálí pod tlakem.Když neodpovíš. odmaž mne zůstaň s pitomci.Tor.
Takže si zase někdo na mne stěžoval .Ty jses polistopadově anglicky podělal.Že.!!Tak Tor.


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Tor158 »

Ještě to nechápeš J-Z ??-To je o naší Státnosti.Ty Vole.Nechápeš to!!.Máš vzdělání
a nechápeš to.Ty Vole-jede Ti vlak jako v Černých Baronech.Teda Obráceně.Tor.


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od j-z »

Tor158 píše: ned 28. led 2018 0:22:24 Ještě to nechápeš J-Z ??-To je o naší Státnosti.Ty Vole.Nechápeš to!!.Máš vzdělání
a nechápeš to.Ty Vole-jede Ti vlak jako v Černých Baronech.Teda Obráceně.Tor.
Tore, jako odborníka si Tě vážím, ale názorově jsi pro mě v jiné dimenzi.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Tor158 »

Pro mne jseš v normální dimenzi.Já s tím problém nemám.
Holt, někdo má přímý tah na bránu a někdo kličkuje.Tor.


Šmoček
Příspěvky: 41
Registrován: pát 02. úno 2018 20:20:57

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Šmoček »

Zdravím tak mě napadla taková jedna špína.No ohledně chlazení motoru co takhle použití bílého drátku a připevnění ventilátorku do boku žeber s tím že bych musel najít odpovídající motůrek a tak mě napadlo třeba motůrek od chlazení procesoru ze starého PC.Motor by se za tepla chladil.Už to někoho napadlo nebo je to zas blbost?


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od j-z »

Blbost to bude, blbost je dávat dotaz i sem, sem se dávají urážky všeho druhu :-)
K chlazení - inspiraci pro bastlíře najdeš i tady
http://motokolac.rajce.idnes.cz/Motokol ... 040224.jpg


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Šmoček
Příspěvky: 41
Registrován: pát 02. úno 2018 20:20:57

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Šmoček »

Jj jen mě to tak napadlo když na něj nesvítím 😀


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Tor158 »

Správně!!Ještě jsi to Šmočku dobře nepochopil.Tady je prostor pro
nezvladatelný individua.Blbost patří mezi normální lidi na fórum.Tor. :D


Šmoček
Příspěvky: 41
Registrován: pát 02. úno 2018 20:20:57

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Šmoček »

Aha no nechtěl jsem se strapnit s tím chlazením..😀 :mrgreen: tak jsem to dal sem.. :cry:


Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Madhu »

Tak to se Ti do prkené ohrady opravdu podařilo se "nestrapnit" :D


Šmoček
Příspěvky: 41
Registrován: pát 02. úno 2018 20:20:57

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Šmoček »

No tak bych mohl pokračovat 😂 powerbanka a už mám ventilátorek v létě to bude super jinak když se něco po....tak budu šlapat a ten ventilátor se bude hodit 😉 :lol:


Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Madhu »

Když už něco píšeš sem, musíš se pokusit alespoň nějak zaklít. Jinak jsi porušil pravidla hry a znova pikáš . . .
po.... není nic, musíš být konkrétnější, aby jsi mohl být za své opovrženíhodné vyjadřování potrestán a náležitě si zde odpykat trest. Ty se sem vložíš naprosto dobrovolně, to je špatně.
Jo a strapnit se píše se z :)


Šmoček
Příspěvky: 41
Registrován: pát 02. úno 2018 20:20:57

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Šmoček »

:lol:


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Tor158 »

Tor158 píše: čtv 29. čer 2017 20:17:41 Tor souhlasí taky.Nebezpečná a nezvladatelná individua je třeba izololovat!!
Stejně tak idioty,debily,kretény, imbecily a magory.V kýblu se každý z toho
muže vyzvracet dosyta.Volnou ruku mají pitomci,blbci.virtuální technici,žvanilové.
Tak jsme tady.V kýblu!!!Co je ale na tom pikantí??Nevíte?Jsme tady i s Adminem. :D :D :D
Hele tedy Šmakoune.Tady v Kýblu je celkem dobře.Nikdo Tě nebuzeruje a můžeš se z toho
vyzvracet a třeba i podělat.Přeřazení do Kýblu si ale musíš vysloužit!!No ale máme tu novou
kategorii.To jsem netušil :shock: .Voly .Tak je sem přidáme k výše uvedeným individuím.
No a Tor Ti poradí jak si to vysloužit.Musíš nas..t Admina a dostaneš se u něj do jiné
dimenze.Pak už to jde rychle.Šup a jsi tady.Mezi námi v kýblu na převýchovu.Tak.Tor. :D :mrgreen:


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Rychlost a vlastnost vašich motokol

Příspěvek od Tor158 »

Nejdřív se se nauč psát s diakritikou.Máš vadný gufera..Admine proč nemažeš bl .ce.To se
logaritmicky zvětšuje!!! :mrgreen:
Přílohy
index.jpg
index.jpg (6.18 KiB) Zobrazeno 8391 x


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Špína, aneb sem se přesouvají ...

Příspěvek od Tor158 »

Správně.Tora do kýblu a bl..e na normální fórum.Tak je to správně.!
Proč!No WEB nemusí být ryze Český ale Globalistický.OU-KEJ dobrá práce!! :lol:


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Tor158 »

Madhu píše: stř 06. čer 2018 10:38:31Děkujeme
Já nevím za co děkuješ.Je to celé ocelové.Víš kolik to váží s 80cm Madhu.
Pro holku?(jestli to holka je!!)Tady Ti pseudoradilové, kteří neujeli ani km a nic
nepostavili- jenom žvaní.Řeknu Ti co se stane. Až ji zhasne motor v kopci tak
to neudrží na brzdách -couvne a kolo se na ni převrátí.Skončí to zlomeninama možná
i hůř.To by ji měli poradit- jak jezdit bezpečně a čeho se vyvarovat.A nežvanit! 8-)


Wolfgar
Příspěvky: 62
Registrován: úte 23. led 2018 21:19:08

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Wolfgar »

Tor158 píše: čtv 07. čer 2018 0:30:25
Madhu píše: stř 06. čer 2018 10:38:31Děkujeme
Já nevím za co děkuješ.Je to celé ocelové.Víš kolik to váží s 80cm Madhu.
Pro holku?(jestli to holka je!!)Tady Ti pseudoradilové, kteří neujeli ani km a nic
nepostavili- jenom žvaní.Řeknu Ti co se stane. Až ji zhasne motor v kopci tak
to neudrží na brzdách -couvne a kolo se na ni převrátí.Skončí to zlomeninama možná
i hůř.To by ji měli poradit- jak jezdit bezpečně a čeho se vyvarovat.A nežvanit! 8-)
Ty jsi vazne blb, znam holky co jezdi na 200 kilovych chopperech :lol: A neudrzi na brzdach? Co to je za nesmysl, leda by sjizdela v Tatrach sjezdovky, jinak to jakekoli alespon slusne serizene brzdy udrzi bez problemu. Ja nevim jak ti to vysvetlit... ale vis byly doby kdy na ocelovych kolech jezdili vsichni. Moje babicka jezdila na ocelovem krapu s 30 kily nakupu na riditkach do kopce jeste v sedesati letech. Mozna, ze my jsme nic neujeli a nepostavili (coz je samozrejme blbost) ale ty pises jako nekdo kdo ani v zivote kolo ani nevidel... a nejspis ani tu zenu ne kdyz mas pocit, ze se pri zafoukani vetru prevrhnou a neunesou vic nez kabelku s lakem na nehty.


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Tor158 »

Nikomu adresně nenadávej .Že ADMINE!!Jseš jenom mladej a polistopadovej FB žvanil
který nic neví a jenom žvaní co pochytal z Webu.Neotravuj vzduch.Tady se s Tebou
nikdo nechce moc bavit.Asi jsi si toho nevšimnul.Nemáš vůbec žádné zkušenosti.
Vůbec nevíš o čem je řeč.Prostě jseš jenom žvanil .Ty se mužeš pouštět
jenom do obecných diskuzí.Proč!Protože by Tě zdejší technici poslali do Zádele!!.
Nikdo neni zvědavý na Ty Tvoje teoretické obsáhlé elaboráty.Tor. 8-)


Wolfgar
Příspěvky: 62
Registrován: úte 23. led 2018 21:19:08

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Wolfgar »

Podivej s tebou s tim tvym projevem na hranici primitivismu se tu take nikdo nechce bavit, clovek by cekal, ze si vsimnes kdyz ti dokonce zridili odpadni cast fora kam se presouvaji temer vyhradne tve prispevky coz neni vzhledem k tvemu vyjadrovani nijak prekvapive. A nevsiml jsem si, ze by se tu nikdo nebavil se mnou i kdyz treba u tebe bych to uvital, ale je tezke te ignorovat kdyz tu kazdou chvili nekde zvanis podobne nesmysly. Je velmi hezke, jak jsi nereagoval vubec na to co jsem napsal a jen si se rovnou pustil do urazek, nejspis i vis, ze to co jsi napsal je z praktickeho hlediska naprosta blbost tak hledas skulinku jinde. A jsem si jisty, ze admin pochopi, ze jak jsi tu sam mnohokrat dokazal ve tvem specifickem pripade oznaceni blb nejde o urazku ale oficialni poddruh.
To ze jsem si hodne informaci precetl na webu? Ano, rika se tomu vzdelavani, hmm... pravda, necekal bych, ze to budes zrovna ty znat. Hodne jsem si precetl a hodne objevil sam pri stavbe sveho vlastniho motokola nicmene narozdil od tebe alespon nemam mylnou predstavu, ze vim naprosto vse. Ostatne o tom nejlepe vypovidaji ty tve tve slepe tipy ohledne toho kdo ja jsem, ale ze se ti podari se netrefit uplne ve vsem to uz je celkem zarazejici (ne)uspech.


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Tor158 »

První jsi začal sprostě nadávat Ty!!Tak to nežehli a nehraj si na superinteligenta z báječným
projevem- bez diakritiky.
Porušil jsi jednoznačně pravidla Poradny.!!!
No a potrefená Husa vždy zakejhá.Taky zakejhala.Zatím jsi s ničím převratně technickým
nepřišel jenom s Tvým virtuálním kolem.Nějak Ti nedošlo že jsi se chytil sám.Nijak jsem Tě
počátečně neoslovil.Až poTvém nadávání.Tak mladý Hochu- zpytuj svědomí a něco se nauč.Tor. 8-)


Wolfgar
Příspěvky: 62
Registrován: úte 23. led 2018 21:19:08

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Wolfgar »

Tor158 píše: pát 08. čer 2018 16:11:31 První jsi začal sprostě nadávat Ty!!Tak to nežehli a nehraj si na superinteligenta z báječným
projevem- bez diakritiky.
Porušil jsi jednoznačně pravidla Poradny.!!!
No a potrefená Husa vždy zakejhá.Taky zakejhala.Zatím jsi s ničím převratně technickým
nepřišel jenom s Tvým virtuálním kolem.Nějak Ti nedošlo že jsi se chytil sám.Nijak jsem Tě
počátečně neoslovil.Až poTvém nadávání.Tak mladý Hochu- zpytuj svědomí a něco se nauč.Tor. 8-)
Ano mam sluzebni mobil v anglictine a popravde pro me ani neni priorita to nejak moc resit proto pisi bez diakritiky, kdyby jsi byl mily Tore pozorny, vsiml by jsi, ze tu obcas s diakritikou pisu, to kdyz jsem u pocitace kde to neni problem po technicke strance, nicmene rekl bych, ze je podstatny rozdil mezi diakritikou a vyjadrovanim jako takovym. Jinak jsem si docela jisty, ze blb neni zadna sprosta urazka, musis si zvyknout, ze pokud pises blbosti tak je to v ten okamzik to nejvhodnejsi oznaceni. Kdybych byl sprosty dostali by jsme se k tve diagnoze :)
Pravdu mas jen v jednom, ano neoslovil jsi me, jak jsem rekl to co jsi napsal byla proste takova hovadina, ze se priznavam, ze mi to proste nedalo a musel jsem zareagovat.
A na mem virtualnim kole jedu ve stredu na dovolenou takze asi tak :D


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Tor158 »

Nebudeme to rozebírat.Zcela jednoznačně je to adresná Vulgarita
a porušení pravidel.Svědčí o Tvé skryté mladické agresivitě.To dělají
všichni komu docházejí argumenty.Kdyby jsi to udělal jinde, tak
by Ti to příslušné orgány vysvětlili.Takže si rozmysli vždy svoji
reakci.Ani tady to neni jedno.Jen tak někomu adresně nadávat.Pozor hochu
aby jsi nešlápl vedle.To že máš mobil v angličtině nikoho nezajímá.Tady jsme
v Česku.Že ho máš služební a platěj Ti soukromou komunikaci- vypovídá o všem.
A ještě to na WEBU přiznáš.No to je uplně OUT.Nechci se už s Tebou zabývat.Tor.


Odpovědět