Po 10 letech existence se tým MOTOKOLARI.CZ rozhodl toto fórum vypnout a síly přesměrovat pouze na FACEBOOK. Důvodem je zejména nárůst spamových útoků, na což už prostě nikdo z nás nemá energii.
UPOZORNĚNÍ: od 1. 1. 2027 dojde k vypnutí fóra!
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- stř 06. led 2021 18:55:32
- Fórum: Elektroporadna
- Téma: Dvojité magneto a cívka
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 108022
Re: Dvojité magneto a cívka
Ahoj možno to pomôže ja som našiel takéto niečo zatiaľ mi to ide na voľnobeh mi to dáva cca 14 V