Po 10 letech existence se tým MOTOKOLARI.CZ rozhodl toto fórum vypnout a síly přesměrovat pouze na FACEBOOK. Důvodem je zejména nárůst spamových útoků, na což už prostě nikdo z nás nemá energii.
UPOZORNĚNÍ: od 31. 1. 2026 nelze vytvářet nové registrace!
UPOZORNĚNÍ: od 1. 1. 2027 dojde k vypnutí fóra!

Nalezen 1 výsledek hledání

od jozef.hecht
stř 06. led 2021 18:55:32
Fórum: Elektroporadna
Téma: Dvojité magneto a cívka
Odpovědi: 38
Zobrazení: 108022

Re: Dvojité magneto a cívka

Ahoj možno to pomôže ja som našiel takéto niečo zatiaľ mi to ide na voľnobeh mi to dáva cca 14 V