Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda motokolo pořád s tímhle vylepšením šlape, jak má... Chtěl bych se jen zeptat, jak jste propojil oba dva magnety.ku8ec píše: sob 24. dub 2021 19:58:15 Tento generator rozhadzuje predstih, takže určite nie. Riešenie dvoch magnet a cívek funguje bez chyby - chcem poďakovať trojvýfukovi.
Po 10 letech existence se tým MOTOKOLARI.CZ rozhodl toto fórum vypnout a síly přesměrovat pouze na FACEBOOK. Důvodem je zejména nárůst spamových útoků, na což už prostě nikdo z nás nemá energii.
UPOZORNĚNÍ: od 1. 1. 2027 dojde k vypnutí fóra!
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- úte 26. bře 2024 19:10:30
- Fórum: Elektroporadna
- Téma: Dvojité magneto a cívka
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 108038
Re: Dvojité magneto a cívka
- čtv 22. čer 2023 9:35:28
- Fórum: Pořizujeme motokolo / motor
- Téma: Spojka
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 7193
Spojka
Zdravím, předem se omlouvám, pokud toto téma již někdy zaznělo, ale nikde jsem ho nenašel... Takže k věci, mám motor Fire Horse 80ccm a šlape suprově, tedy až na spojku, která pořád "štěká"... Prostě když jedu, motokolo pořád tak divně pocukává, obzvlášť při nízkých rychlostech. A spojka, ta zní ...