Prodej - Motokolo 80, stavba retro army styl - Triumph 1911

Individuální inzerce, nabídka.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Vilda

Prodej - Motokolo 80, stavba retro army styl - Triumph 1911

Příspěvek od Vilda »

Ač nerad, tak nabízím mou stavbu na prodej...Není to přesně můj šálek kávy :-) Nemám čas kolo dotáhnout do konce, hlavně co se motoru týče....Nabízím k prodeji, někomu, kdo si dokáže s tím motorem pohrát, já na to nemám nervy ani čas :-) Motor v podstatě prvních 15 Km jel “normálně“ teď po cca 15-20Km jakoby jede o 1/3 méně. Zkoušel jsem měnit svíčky, posouval jehlu hladina plováku je Ok, tak nevím, nemám na to čas to řešit.... Na motokole jsou z 98% použity nové díly, jediné co je na kole použité ale funkční je střed kola (opatřen novými ložisky), převodník s klikama, šlapátka, podsedlová trubka a mechanický brzdový třmen kotoučové brzdy, který je zánovní a plně funkční. Motokolo je osazeno motorem 80 ccm a má najeto cca 15Km, tedy motor ještě není ani zaběhnutý. Ručně vyráběná nádrž, která ja z poloviny funkční jako klasická nádrž, druhá část je kastlík ve kterém je ukryta cívka zapalování. Kastlík může sloužit jako prostor pro nářadí, náhradní duši, powerbanku pro napájení světel atp. Zadní náboj je třírychlostní s řazením na řidítkách, Rozeta je přišroubovaná k zadnímu náboji, není požít klasický systém uchycení rozety na špice. Na řidítkách je fanfára, dvojice led světel ukrytá ve staré karbidové lampě.Nové ráfky, nový výplet, nové náboje, nové pláště Schwalbe. Přední nosič lze jednoduše demontovat. Prodávám za 18,000 což je 70% mé investice do kola, která byla cca 26,000 Kč.
Rozumné dohodě se nebráním, možná výměna za skůtr, případně nabídněte.
Sumky, powerbanka, nejsou součásti prodeje, (nebo dle dohody) jinak kolo nechávám tak jak je.


Případné zájemce prosím o kontak na vb77@centrum.cz
Přílohy
IMG_20191205_113320.jpg
IMG_20191205_113313.jpg
IMG_20191204_105320.jpg
IMG_20191204_094425.jpg
IMG_20191204_084650.jpg


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Prodej - Motokolo 80, stavba retro army styl - Triumph 1911

Příspěvek od j-z »

Radči dát na půdu, tohle má a bude mít svou hodnotu.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Odpovědět