Bez elektřiny

Elektroporadna

Moderátor: j-z

Odpovědět
Vencelides
Příspěvky: 12
Registrován: pát 28. srp 2020 18:54:50

Bez elektřiny

Příspěvek od Vencelides »

Dobrý den,když jsem jel dnes do práce tak mi to přestalo jet.Motor jsem kupoval cca 3 mesice zpet z e-darky.eu za 3300 ani nevím co mám jen že je to 48ccm,motor je bílý.Jiskru nehazi tak jsem to rozebral a točím 13kou klicem ruku mam na kabelu a na kostře a nekope,pomozte mi prosím,všechno vypadá normálně.Jo a kdyz se to pokouším rozšlapat cca jednou za 10 metrů to cukne takže elektřina by nemusela být v háji co myslíte ?


Trojvýfuk

Re: Bez elektřiny

Příspěvek od Trojvýfuk »

Vencelides píše: pát 28. srp 2020 19:01:32 Dobrý den,když jsem jel dnes do práce tak mi to přestalo jet.Motor jsem kupoval cca 3 mesice zpet z e-darky.eu za 3300 ani nevím co mám jen že je to 48ccm,motor je bílý.Jiskru nehazi tak jsem to rozebral a točím 13kou klicem ruku mam na kabelu a na kostře a nekope,pomozte mi prosím,všechno vypadá normálně.Jo a kdyz se to pokouším rozšlapat cca jednou za 10 metrů to cukne takže elektřina by nemusela být v háji co myslíte ?
Tak se obraťte na prodejce .Bude tam nějaký Hodný pán a ten Vám poradí.
Nebo si tady najděte postupy jak se to odstraňuje.


Vencelides
Příspěvky: 12
Registrován: pát 28. srp 2020 18:54:50

Re: Bez elektřiny

Příspěvek od Vencelides »

Já jsem hledal postup ale je toho tady moc.Elektrika mě kopne hned nebo to vyzaduje vetsi roztoceni magneta ?
edit: takze jsem za tim utikal a nejde elektřina,panebože co jsem komu udělal ..


Trojvýfuk

Re: Bez elektřiny

Příspěvek od Trojvýfuk »

Vencelides píše: pát 28. srp 2020 19:15:54 Já jsem hledal postup ale je toho tady moc.Elektrika mě kopne hned nebo to vyzaduje vetsi roztoceni magneta ?
edit: takze jsem za tim utikal a nejde elektřina,panebože co jsem komu udělal ..
http://www.motokolari.cz/viewtopic.php? ... 6642#p6642


Odpovědět