Klapky nebo Boost systém

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Brdynek
Příspěvky: 81
Registrován: pon 28. črc 2014 10:13:00

Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od Brdynek »

Nemáte někdo prosím zkušenost s Boost systémem?


Uživatelský avatar
HiTeccom
Příspěvky: 52
Registrován: ned 24. srp 2014 15:39:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od HiTeccom »

No já konkrétně nemám, ale co by byl za problém ?


Brdynek
Příspěvky: 81
Registrován: pon 28. črc 2014 10:13:00

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od Brdynek »

řeším jednodušší vyřešení opětovného obohacování směsi, tak jestli klapky nebo boost systém, tak videích se to zdá být celkem účinné


Uživatelský avatar
HiTeccom
Příspěvky: 52
Registrován: ned 24. srp 2014 15:39:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od HiTeccom »

No Klapka a Boost system není to stejné.Funce boost-u nemusím asi popisovat,no klapky můžeš nainstalovat buď na sání, co prakticky je přesnější než boost ,nebo sání zaslepit a namontovat klapky na kartel skrz novo vyřezanou díru,co dodá stokrát lepší výkon.


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od j-z »

HiTeccom píše:...co dodá stokrát lepší výkon.
A máš 100kW :D


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Brdynek
Příspěvky: 81
Registrován: pon 28. črc 2014 10:13:00

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od Brdynek »

nějakej link nebo odkaz by nebyl? jen tak pro inspiraci


petrn016

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od petrn016 »

kartery jsou dost slabý na závit se mi zdá, jak tu klapku k nim přidělat? zevnitř není místo na šrouby, tam je klika.


Uživatelský avatar
HiTeccom
Příspěvky: 52
Registrován: ned 24. srp 2014 15:39:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od HiTeccom »

Dá se to přidělat,když si tam vyrobíš mezikus, nejlehčí vyrobeno z plechů svářením .Pak vybrousíš díru na sání v kartelu a dvě díry pro šrouby.Kdyby to bylo lehké, dělal by to každý, no právě, že to je taková babračka, mně velice baví :)


Uživatelský avatar
HiTeccom
Příspěvky: 52
Registrován: ned 24. srp 2014 15:39:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od HiTeccom »



Martin
Příspěvky: 70
Registrován: stř 09. črc 2014 17:00:33

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od Martin »

už taky uvažuji že dám jiný karbec ten origoš nic moc jen stále problémy první co bylo tak prasklo tělo karburátoru ,potom netesnil ventil plováku,šoupatko karburátoru zmetek,jehla šoupatka špatný kužel no a co na konec plovák zmetek


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od bo-to »

Tak jsem to vyzkoušel BOOSTER amatérsky vyrobeno z dezodorantu Fa viz foto mile mne to překvapilo motor jede klidněji přesně za plynem a pocítil jsem i větší výkon ..........tak už tam zůstal jede super !!! BO-TO
Přílohy
IMG_20161221_114011.jpg
IMG_20161221_114101.jpg
IMG_20161221_114208.jpg
IMG_20161221_115353.jpg


koblizek
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 10. črc 2014 14:16:17

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od koblizek »

Ahoj. Jsem rád že jsi sám osobně něco vyzkoušel a že se ti to osvědčilo je to mnohem rozumnější než hloupá kritika všeho co není "sadové" tedy zbytečné . Zvláště když to skoro nic nestojí jen trochu času a šikovné ruce. Kdybys přidal ještě klapky byl bys spokojenější ještě více , ale to je jen na tobě. Jinak přeji všem krásné vánoční svátky a hodně štěstí do nového roku - samozřejmě co nejvíc najetých kilometrů a co nejméně poruch . :-)


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od bo-to »

koblizek píše:Ahoj. Jsem rád že jsi sám osobně něco vyzkoušel a že se ti to osvědčilo je to mnohem rozumnější než hloupá kritika všeho co není "sadové" tedy zbytečné . Zvláště když to skoro nic nestojí jen trochu času a šikovné ruce. Kdybys přidal ještě klapky byl bys spokojenější ještě více , ale to je jen na tobě. Jinak přeji všem krásné vánoční svátky a hodně štěstí do nového roku - samozřejmě co nejvíc najetých kilometrů a co nejméně poruch . :-)
,,,,,,,,JA nic nekritizuji ....jen sem se nudil .....klapky se budou dělat taky materiál a carbon na klapky je k mání jen až se dostanu na stroj ...pak se pochlubím jak to funguje .......BO-TO


koblizek
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 10. črc 2014 14:16:17

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od koblizek »

To chválím . Funguje to velice dobře když je to dobře udělané však uvidíš sám . To že to musí být vše sladěno jako celek určitě víš pak se výsledek zaručeně dostaví . Mě pořád láká přivést sání přímo do klikové skříně asi to zkusím až bude trochu víc času . Vymyšlené to mám , mám i staré kartry , poškozený válec od vypadlé pojistky pístního čepu , starší kliku i píst takže když se to nepovede skončí to ve šrotu žádné škoda - kromě pístních kroužků které musím dokoupit , ale ty mi stejně zůstanou. Uvidíme no.


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Klapky nebo Boost systém

Příspěvek od bo-to »

koblizek píše:To chválím . Funguje to velice dobře když je to dobře udělané však uvidíš sám . To že to musí být vše sladěno jako celek určitě víš pak se výsledek zaručeně dostaví . Mě pořád láká přivést sání přímo do klikové skříně asi to zkusím až bude trochu víc času . Vymyšlené to mám , mám i staré kartry , poškozený válec od vypadlé pojistky pístního čepu , starší kliku i píst takže když se to nepovede skončí to ve šrotu žádné škoda - kromě pístních kroužků které musím dokoupit , ale ty mi stejně zůstanou. Uvidíme no.
TAKY MAM JEŠTĚ JEDEN MOTOR ROZEBERU VŠE VYHLADÍM VYLEŠTÍM A PRUBNU JEDNU VĚC ....PAK NAPÍŠU DNES SEM BYL NA VÁNOČNÍM SRAZU MOTORKAŘŮ TAK SEM TOMU TROCHU DAL VÍC A NA TO ŽE VÁŽÍM 105 KG TAK PO ROVINĚ TO DALO 59 KM ALE VÍC SEM RADĚJI NEDÁVAL HODNĚ MĚ TEN BOOSTER PŘEKVAPIL ASI SEM TREFIL PŘESNĚ VELIKOST TE NÁDOBKY ........VIDEO ZE SRAZU POŠLU !!!!!!!!!!! http://bo-to.rajce.idnes.cz/Vanocni_sra ... V_2016.jpg


Odpovědět