Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
molca
Příspěvky: 50
Registrován: ned 28. dub 2019 21:51:24

Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Příspěvek od molca »

Nasel jsem tenhle motor, vypadá docela dobře. Nijaké zkušenosti stimhle motorem? Petrol Biker

https://www.minibike-shop.cz/motorove-k ... 80ccm.html


Trojvýfuk

Re: Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Příspěvek od Trojvýfuk »

molca píše: pát 12. čer 2020 12:11:41 Nasel jsem tenhle motor, vypadá docela dobře. Nijaké zkušenosti stimhle motorem? Petrol Biker

https://www.minibike-shop.cz/motorove-k ... 80ccm.html
Nic nového.Už to tady taky vícekrát bylo.Klapky nikomu nepomůžou a rozpadnou se.!


Molca.

Re: Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Příspěvek od Molca. »

Takže nedoporučujes, rád bych objednal celé kolo


Trojvýfuk

Re: Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Příspěvek od Trojvýfuk »

Molca. píše: pát 12. čer 2020 12:57:12 Takže nedoporučujes, rád bych objednal celé kolo
Pokud jsi technicky zdatný-tak ANO.
Pokud nejsi tak NE.
Seřízení je nutné.Záleží na Tobě jak se na to cítíš.


Návštěvník

Re: Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Příspěvek od Návštěvník »

Motor vlastním a seřídit ten motor není úplně jednoduché . Rozhodně bych ho nedoporučoval někomu kdo si neporadí s nastavením obyčejného karburátoru fire horse kde se nenastavuje téměř nic. Není to opravdu o tom koupit namontovat a jezdit , ono to nejspíš nějak pojede ke spokojenosti určitě ne.
To s těmi klapkami je nesmysl sám je používám pár let ke spokojenosti jinak s dotyčným naprosto souhlasím.
Málem bych zapomněl na asi nejdůležitější věc a to je že k tomu motoru nenabízí náhradní díly a ne vše je stejné jako u klasického FH.
Bohužel se tady nemohu přihlásit nevím co se s tímto vebem stalo , ale při pokusu přihlásit se je mi přístup zablokován že se stránka pokouší o přesměrování na potenciálně nebezpečné stránky :(


Trojvýfuk

Re: Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Příspěvek od Trojvýfuk »

Návštěvník píše: stř 01. črc 2020 14:07:36 Motor vlastním a seřídit ten motor není úplně jednoduché . Rozhodně bych ho nedoporučoval někomu kdo si neporadí s nastavením obyčejného karburátoru fire horse kde se nenastavuje téměř nic. Není to opravdu o tom koupit namontovat a jezdit , ono to nejspíš nějak pojede ke spokojenosti určitě ne.
To s těmi klapkami je nesmysl sám je používám pár let ke spokojenosti jinak s dotyčným naprosto souhlasím.
Málem bych zapomněl na asi nejdůležitější věc a to je že k tomu motoru nenabízí náhradní díly a ne vše je stejné jako u klasického FH.
Bohužel se tady nemohu přihlásit nevím co se s tímto vebem stalo , ale při pokusu přihlásit se je mi přístup zablokován že se stránka pokouší o přesměrování na potenciálně nebezpečné stránky :(
Hele- Bylo to myšleno tak,že klapky jsou další hejblata které se mohou po cestě
podělat.Celé to seřídit neni uplně jednoduché.Natož pro laiky, kterých je tady většina.
S tím je souhlas.No a já nechci často jezdit na biopohon!
Máš asi podělanej soft v počítači.!


koblizek
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 10. črc 2014 14:16:17

Re: Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Příspěvek od koblizek »

Nejspíše se shodnem jen se mi nezdálo že "klapky nevydrží a rozpadnou se ". To přihlášení jsem už vyřešil byla to íčovina :-)


Trojvýfuk

Re: Nejake zkusenosti stimhle motorem?

Příspěvek od Trojvýfuk »

koblizek píše: čtv 02. črc 2020 19:10:07 Nejspíše se shodnem jen se mi nezdálo že "klapky nevydrží a rozpadnou se ". To přihlášení jsem už vyřešil byla to íčovina :-)
Nazdar Kobliho.Hele- já už jsem se tak našlapal na Biopohon, že jsem všechno
radši odmontoval.Zůstalo jenom moje zapalování.To je naštěstí bezporuchové.
No a ostatní je většinou vždycky íčovina.Jenom na ni přijít.Zdar.


Odpovědět