Sraz u Tora158, technické konzultace.

Plánované akce, návrhy na setkání.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Don.Morcak
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 04. srp 2016 2:19:54

Sraz u Tora158, technické konzultace.

Příspěvek od Don.Morcak »

Navrhuji uspořádat sraz u Tora158 a zkonzultovat s ním jeho vymyšlenosti a nápady. Probrat technické otázky a uspořádat pořádnou projížďku. Co říkáš Tore ? Jdeš do toho ?


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz u Tora158, technické konzultace.

Příspěvek od bo-to »

Rád bych viděl od obou ty vaše stroje !!!! a kolik jste na nich najeli !!!!! zatím z toho co jste tu napsali se mi chce akorát zvracet !!!! chytrolínů sem zažil hodně ale takové dva velmistry to je radost .....aspoň se člověk pobaví ...........tak kdy a kde se pochlubíte pánové nebudu jediný kdo se bude na to doslova TĚŠIT .....


Don.Morcak
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 04. srp 2016 2:19:54

Re: Sraz u Tora158, technické konzultace.

Příspěvek od Don.Morcak »

Hele Bo-to. Viděl jsem tvůj stroj na srazu. Sice jsem tam nebyl na motokole, ale autem a to co jste tam předváděli bylo docela ubohý. Ani jsem se k vám raději nehlásil , abych si neutrhl ostudu. Protože jestli jsou všichni tam u vás ve vidlákově jako ty a tvoje kumpanie tak potěš. To u nás v Brně, v civilizaci jsou srazy koordinované a na úrovni. Nedovedu si představit, že by naši členové vykřikovali během country bálu blaník blaník a chtěli vyvolávat rvačku s nějakými pražáky, kteří zase vyřikují sparta sparta. Opravdu vrchol dekadence.


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz u Tora158, technické konzultace.

Příspěvek od bo-to »

,,,,,,,,,,,jooooo hochu zaprvé to je Baník a ne Blaník tak nevím kdo je omezený ted nevím kdo je z vidlákova a že si z Brna to je opravdu smutný.......... až najezdíš to co já na tom ubohém motokole tak se ozvi !!!!! ale na co sem hodně zvědavý tak na ten tvůj stroj a na tvé výkony .....zatím se nemůžeš vůbec nikomu rovnat z těch co tu byli a kde byli ....a že ses neozval a nemluvil s námi ...to buď hodně rád .....asi by jsme si nerozuměli

,,,,,,,A píšeš srazy u nás? Tak se vrať zpět co píšeš o srazech u Vás ....něco píšeš a pak to vyvracíš a to je o Všem ....že se u Vás na Brněnsku neumíte bavit a jste v tomto směru trochu mimo ....tak to promiň.....tak trochu něco o tom vím a zažil ....................


Odpovědět