Někdo z opavy nebo blízkého okolí ?

Plánované akce, návrhy na setkání.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
stvacek
Příspěvky: 18
Registrován: úte 08. lis 2016 20:38:48

Někdo z opavy nebo blízkého okolí ?

Příspěvek od stvacek »

Ahoj je tu nekdo z opavy nebo okolí, ze severní moravy na spol vyjíždky, pokec o zlepšovákách atd ?


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Někdo z opavy nebo blízkého okolí ?

Příspěvek od bo-to »

stvacek píše:Ahoj je tu nekdo z opavy nebo okolí, ze severní moravy na spol vyjíždky, pokec o zlepšovákách atd ?
V Havířově jsme tu tři co jezdíme a jinak jsem napočítal tak asi dalších pět ..........jinak bo-to a kuttil ..budem dělat každý rok srazy i vyjížďky po okolí a Beskyd .... jak jednodenní tak třeba i na víkend se spaním pod širákem nebo pod stany či v kempu ...................hlavni místo odkud vyrážíme na výlety je hospůdka .....U DVOU PÍSAŘŮ na Těrlické přehradě ....možnost postavení vlastních stanů a odtud pak vyrážet po okoli ...vše na soukromém pozemku s občerstvením i jídlem ...........pokud bys měl zájem tak napiš jste vítání .......
,,,,,,,,,,,,,mobil 774286303.........email BO-TO@seznam.cz,,,,,,,,,,,,,,,,,


Vencaval

Re: Někdo z opavy nebo blízkého okolí ?

Příspěvek od Vencaval »

Postavil jsem kolečko, chtěl bych ho v předjaří vyzkoušet, mám chatu v Jindřichově ve Slezsku,
někde pocestě bychom se mohli sjet... Zdraví valek.venca@seznam.cz


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Někdo z opavy nebo blízkého okolí ?

Příspěvek od bo-to »

Vencaval píše: pát 10. bře 2017 23:09:01 Postavil jsem kolečko, chtěl bych ho v předjaří vyzkoušet, mám chatu v Jindřichově ve Slezsku,
někde pocestě bychom se mohli sjet... Zdraví valek.venca@seznam.cz
Už sem referoval u nás v Havířově ........až pojedu Jeseníky tak se stavím na pokec . a nebo zajedem po okolí ......................


Odpovědět