U kopce mi to chciplo

Na co to jezdí, čím, jak a kde mazat.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Nick321

U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Nick321 »

Jel jsem na rovince bez problémů ale když jsem jel na kopec tak to začalo strácet výkon a pak my to chciplo. Nevím co s ním někdo radu.


Nebezpečný Trol

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Nebezpečný Trol »

Nick321 píše: čtv 17. zář 2020 16:57:52 Jel jsem na rovince bez problémů ale když jsem jel na kopec tak to začalo strácet výkon a pak my to chciplo. Nevím co s ním někdo radu.
Dobrá rada nad zlato.!
Obrátil bych se na prodejce, zda-li tam nemá nějaké motokolo s nálepkou Idiotensicher.!


host

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od host »

To je ňákej vtip?


Jožka
Příspěvky: 37
Registrován: stř 15. črc 2020 16:58:49

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Jožka »

Pro nebezpečného Trola:
Internetový troll je člověk, který na diskusních fórech, chatech nebo zkrátka na síti záměrně provokuje, vyvolává vášnivé debaty, případně si z lidí dělá legraci.Já bych dodal brouk Pytlík, všechno zná, všude byl, ale postavit jej před motorku, aby odstranil závadu, či poradil kamarádovi, tak na to je krátký.Uvědom si, že kromě Tebe jsou kolem lidé, kteří když něco neví, tak se zeptají a nestydí se za to, že potřebují pomoc.Divím, že moderátoři tohle trpí.Za nějákou dobu z tohoto webu bude jen zašlá sláva !!


Jožka
Příspěvky: 37
Registrován: stř 15. črc 2020 16:58:49

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Jožka »

Jel jsem na rovince bez problémů ale když jsem jel na kopec tak to začalo strácet výkon a pak my to chciplo. Nevím co s ním někdo radu
Na Tvůj problém se dost těžko odpovídá, protože jsi nenapsal
zda to dělá pokaždé
nebo se to vyskytlo poprvé
kolik má motor najeto
začal motor tzv.kuckat než došlo ke ztrácení výkonu,
jaká je svíčka
na kterém zářezu máš jehlu.
Takhle bych musel napsat, aby jsi zkontroloval vše co souvisí s tlakem ve válci,karburátor, přisávání falešného vzduchu, ať už u karburátoru či simeringu ? Při rozvedení závady se dá příčinu určit blíž.


Nebezpečný Troll

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Nebezpečný Troll »

Jožka píše: sob 03. říj 2020 22:06:26 Pro nebezpečného Trola:
Internetový troll je člověk, který na diskusních fórech, chatech nebo zkrátka na síti záměrně provokuje, vyvolává vášnivé debaty, případně si z lidí dělá legraci.Já bych dodal brouk Pytlík, všechno zná, všude byl, ale postavit jej před motorku, aby odstranil závadu, či poradil kamarádovi, tak na to je krátký.Uvědom si, že kromě Tebe jsou kolem lidé, kteří když něco neví, tak se zeptají a nestydí se za to, že potřebují pomoc.Divím, že moderátoři tohle trpí.Za nějákou dobu z tohoto webu bude jen zašlá sláva !!
Ta zašlá sláva už dávno probíhá!!Ani jste si toho nevšimnul.


Jožka
Příspěvky: 37
Registrován: stř 15. črc 2020 16:58:49

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Jožka »

Mýlíš se, moc dobře jsem si toho všiml, už před 25 ti léty, kdy s kolegy kutily jsme jeden podruhé odešli z webu, který byl zaměřen na kutilskou práci.Po pár letech byl web zrušen.Kdyby jsi nebyl pod přezdíkou tak by jsi se tak nechoval-anonymita dokáže věci.Před léty jsem pomáhal jednomu kutilovi si udělat štěpkovač.Když mně napsal, že neví co to je segrovka, to jsem mu měl taky nadávat a dělat si z něj srandu ?


Nebezpečný Troll

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Nebezpečný Troll »

Jožka píše: ned 04. říj 2020 13:01:06 Mýlíš se, moc dobře jsem si toho všiml, už před 25 ti léty, kdy s kolegy kutily jsme jeden podruhé odešli z webu, který byl zaměřen na kutilskou práci.Po pár letech byl web zrušen.Kdyby jsi nebyl pod přezdíkou tak by jsi se tak nechoval-anonymita dokáže věci.Před léty jsem pomáhal jednomu kutilovi si udělat štěpkovač.Když mně napsal, že neví co to je segrovka, to jsem mu měl taky nadávat a dělat si z něj srandu ?
Když Vás to baví-někomu vysvětlovat ,že ve válci je tlak, tak je to v pořádku.


Jožka
Příspěvky: 37
Registrován: stř 15. črc 2020 16:58:49

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Jožka »

Malinko se mýlíš, já jsem nechtěl nic vysvětlovat, jen jsem mu chtěl poradit, kde hledat příčinu závady. Docela by mě zajímalo, zda víš, jaký je rozdíl při seřizování zapalování např.Škody 120, t.j. 4 válec a nákladním vozidle T 805 osmiválec a zda tlačné chladící ventilátory měli nějáký vliv či spesifikaci při tomto seřizování ?
Děkuji za odpověď.


Nebezpečný Troll

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Nebezpečný Troll »

Jožka píše: ned 04. říj 2020 21:35:26 Malinko se mýlíš, já jsem nechtěl nic vysvětlovat, jen jsem mu chtěl poradit, kde hledat příčinu závady. Docela by mě zajímalo, zda víš, jaký je rozdíl při seřizování zapalování např.Škody 120, t.j. 4 válec a nákladním vozidle T 805 osmiválec a zda tlačné chladící ventilátory měli nějáký vliv či spesifikaci při tomto seřizování ?
Děkuji za odpověď.

Jste si spletl Web.Jakoby jste se zde zeptal. Co je (zde) lepší dýchat- kyslík nebo vzduch.?
Víte co. Vykašlete se na ten štěpkovač a něco dobrého vymyslete.!!

P.S.
Kačena bylo nepovedené vozidlo.Neprávem mýtizovaná.
V terénu byla nestabilní a převracela se.No a motoru se mechanicky kroutily
poslední válce. Protože byly špatně chlazené a přehřáté.Jak u centrál tak u valníku
a i skříňové ČSLA.Proto se ji říkalo Koule(Od slova koulet).

Něco tady vymyslete origo.!


Jožka
Příspěvky: 37
Registrován: stř 15. črc 2020 16:58:49

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Jožka »

Vykašlete se na ten štěpkovač a něco dobrého vymyslete.!!
Plním tedy Vaše přání https://josef49.rajce.idnes.cz/ A co Vy jste dobrého vymyslel ?


host

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od host »

Jožka: Týpek v príspevku píše, že po rovine mu to ide a do kopca to zdochlo - jasné preboha veď to sú základné fyzikálne zákony ako napríklad gravitácia? jasné že to do kopca nevládze je to slabý motor.


Jožka
Příspěvky: 37
Registrován: stř 15. črc 2020 16:58:49

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Jožka »

Můžeme se domnívat různé, ale když se sám Nick321 neozve, aby odpověděl, tak se tady budeme dohadovat o všem možném, abych řekl pravdu, tak se mu ani nedivím, že se neozývá po odezvě, co tam napsal Nebezpečný Trol.Začíná to tady pěkně upadat.


Nebezpečný Troll

Re: U kopce mi to chciplo

Příspěvek od Nebezpečný Troll »

Jožka píše: pon 05. říj 2020 16:46:31 Můžeme se domnívat různé, ale když se sám Nick321 neozve, aby odpověděl, tak se tady budeme dohadovat o všem možném, abych řekl pravdu, tak se mu ani nedivím, že se neozývá po odezvě, co tam napsal Nebezpečný Trol.Začíná to tady pěkně upadat.
Jste nic nepochopil.Prostě je to Frikulínský Týpek(viz host).
Když už jste někoho chtěl zkoušet, tak se Vás zeptám proč se Kačena převracela.Víte to.?


Odpovědět