Stránka 1 z 1
defekt
Napsal: stř 30. kvě 2018 21:13:23
od kamodak
Ahoj pánové, Nevedel jsem ani ze nás motokolaru je tolik.Predem se omlouvam za diakritiku, pisi z mobilu. Mam takovy problem. Uz 4krat po sobe jsem po vyjeti chytil defekt. Vzdy to byla jizda do 1km a bum. Zakoupil jsem nove rafky, plaste i dusi a stejne znovu, bum. Uz nevim cim by to mohlo byt a co s tim. Rad bych jezdil ale nemuzu. Poradi nekdo? Dekuji Honza
Re: defekt
Napsal: čtv 31. kvě 2018 6:03:36
od j-z
Opakovaný defekt na stejném místě? Stejná příčina? Hřebík, střep, špona? Nejvíc pomůže, pokud si uklidíš garáž/dvorek.
Osobně si taky nemůžu vynachválit Schwalbe Marathonky.
Re: defekt
Napsal: čtv 31. kvě 2018 15:14:17
od kamodak
Ne ne, nic takoveho. Musi to byt v necem jako sklopena rozeta tudiz spatny tah na kolo, nebo neco takoveho technickeho.
Re: defekt
Napsal: čtv 31. kvě 2018 15:22:27
od j-z
To je nesmysl, spíš málo hustíš.
Kde konkrétně ten defekt je? Jakého rozsahu?
Re: defekt
Napsal: čtv 31. kvě 2018 19:09:01
od nulrum
No technickeho razu, jak rikas ty, by mohl byt snad jen utrzenej ventilek- kdyby jsi malo foukal. Jinak me nenapada cim by to mohl motor zpusobovat.
Re: defekt
Napsal: pát 01. čer 2018 21:49:25
od bo-to
pokud používáš dvojité ráfky tak je tam vložena nad špicemi taková vložka a někdy se sroluje a duše se dostane do dírky kde je matice špice a je vymalováno mě to udělalo třikrát za sebou .......BO-TO
Re: defekt
Napsal: sob 02. čer 2018 19:31:50
od kamodak
Ha, to bude mozna tim. Byva proti ventilku a myslim, vzdy to byla prasklinka. Dam pozor na pasku a poradne dofoukam, snad to pomuze, zatim dekuji a podam info.
Re: defekt
Napsal: pon 11. čer 2018 4:07:55
od kamodak
Tak snad hotovo. Dnes jedu po dlouhe dobe na prskoletu do prace. Opravila to nova paska na rafek. Zatim ahoj